Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 éve vagyok együtt a párommal,általában fel évente van egy-egy csaj aki rá akarna mászni,ilyenkor őket lekoptatja...nos hat most is van egy lány,vele azonban nincsenek ilyen tervei,egy okj tanfolyamra járnak,és a lány oda jár egyetemre ahova barátom is menni szeretne. Beszélgetnek instagramon és messengeren is,és ez kezd már zavarni...pláne hogy a barátomnak eddig nem nagyon voltak lány haverjai és nem tudom,hogy kene kezelnem a helyzetet. A lánynak elvileg van barátja,de a beszélgetésekből kiderült hogy nemrég szakítottak. 20-20 év,a lány 22
2019. febr. 4. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hiszek a nő-férfi barátságban. Fordított felállásban nekem sem tettszene. Ráadásul már csaltak meg így...á csak barátok vagyunk... Aha...
2019. febr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ebből simán lehet valami. Sajnálom.
2019. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a gyanúd :/ én nem hisztiznék, mert azzal csak eltávolítanám magamtól és okot adnék arra, hogy mashoz menjen, inkább csinos lennék, jókat főznék stb, de baromira odafigyelnék közben, hogy mi történik...
2019. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! A kérdésem az lenne,hogy kérjem meg a páromat hogy válasszon köztünk vagy írjak a lánynak,és finoman kérjem meg hogy álljon le? Nem bírok tétlenül ülni :(
2019. febr. 4. 13:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4.: bármit teszel, abból csak rosszul jössz ki. Semmiképp ne írj a csajnak, te leszel az égő barátnő! Nen a csajnak kellene leállnia, hanem a barátodnak. Maximum a barátoddal beszélj, hogy zavar, de semmiképp se "intézkedj". És ha beszélsz is, azt is nyugodt hangnemben, ne veszekedve. Sajnos ha akar, akkor el fog menni tőled. De legalább okot ne adj rá.
2019. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám hogy meg akarna csalni,ismerem azért három év alatt kiismertem ennyire,és korábban tényleg nem adott okot a féltékenységre,ennek ellenére nagyon féltékeny típus vagyok(kisebbségi komplexusbol adódóan),és nem akarok harpia sem lenni aki eltiltja mindenkitől....csak egyszerűen nem tetszik a csaj stílusa ahogy ír neki...
2019. febr. 4. 13:28
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátoddal beszélj. Ne a lánnyal. Ha a barátod el akar hagyni, úgyis megteszi. A célod inkább az legyen, hogy ne nézzen hülyének.
2019. febr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!