Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy kezeltétek volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezeltétek volna a helyzetet?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel össze vesztünk,felmerült az összeköltözés témája,hiszen komolyan tervezzünk.Ő azt akarja hogy hozzájuk költözzek,de én nem szeretnék náluk élni.Az oké hogy ha együtt alszunk náluk akkor elvagyok,de tartósan náluk élni amíg nem találunk lakást azt nem szeretném.Kicsit elfajult a dolog,szerinte ő nekem nem fontos,és mondta hogy ha szeretem megteszem ezt majd érte.Itt sikerült azért lezárni a vitát,nem mondtam neki igent ebben a témában.Ennek ellenére bosszant,ennyi erőből én mondhatnám hogy mondjuk előjáték alatt megbillincseljem hiszen ha szeret arra a kis időre el tudja viselni,de nem mondom.Egyszerűen nincs kedvem ahhoz hogy holnap találkozzak vele,meg a hétvégén.Nem vagyok sértődős,de ilyen amúgy se egyszerű témában zsarolni szerintem nem fair.Márpedig ha szeretsz akkor megteszed értem az szerintem zsarolás.
2019. febr. 5. 06:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"Kicsit elfajult a dolog,szerinte ő nekem nem fontos,és mondta hogy ha szeretem megteszem ezt majd érte." - érzelmi zsarolás rulez! Ugyanígy kezeltem volna, mint te; ha nem akarok odaköltözni, akkor nem fogok. Viszont az is biztos, hogy egészséges kapcsolatban egyik fél se zsarolja a másikat.
2019. febr. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jól látod, ez zsarolás volt, rád akarta erőszakolni az akaratát. Amúgy meg abban is igazad volt, hogy szülők nyakára nem költözünk. Költsèghatèkonyabb, de sok más problèmát felvet, ès nem egèszsèges.

Ha össze akartok költözni, teremtsètek meg a feltèteleket, hogy külön tudjátok menni.

Amúgy ez az első eset, hogy így viselkedett?

2019. febr. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És ha ő szeret,akkor igen tényleg hagyja magát előjátékként megbilincselni,vagy akár nem kényszeríteni arra,hogy olyan helyen élj ahol nem érzed magad jól hosszùtávon.Amúgy sem túl jó ötlet a szülőknél lakni.Aztán csak húzóduk a különköltözés,mert neki kényelmes.

Kicsit rövid láncon vagy tartva már bocsi.Biztos jó vège lesz.Én nem költöznék,és ha ez neki nem tetszik akkor ez van.Lehet így tovább,ahogyan eddig,ha meg sikerül találni lakàst,akkor oda.Ennyire azért csak nem siettek.

2019. febr. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert ha nem költözöl hozzájuk akkor mi lesz? Kiszeret belőled?
2019. febr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

>ha szeretem megteszem ezt majd érte


LOL NOPE


Ezt sosem szabad elfogadni, ez persze, hogy zsarolás. Meg kell tanulnotok nem veszekedéssel, hanem higgadt, empatikus, építő kommunikációval kezelni a problémákat, és kompromisszumos megoldásokra törekedni. Ha te erre képes vagy, de a barátnőd nem, akkor sajnos kénytelen vagy megtanítani rá, és nem belemenni a hülye harcokba.

2019. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!