Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltűnt előzmények és titkos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűnt előzmények és titkos beszélgetés?

Figyelt kérdés

Nem érdekelnek az okos kommentek hogy nem illik belenézni a másik telefonjába, nálunk ez nem tabu, mindketten használjuk egymás cuccait. Párom 4 napos elutazás után tegnap olyan macsósan érkezett haza, sose volt ilyen, hatalmas szexuális étvágya volt, magyarul nem olyan volt mint szokott lenni.

Meglestem a messengeren be volt kapcsolva a titkos beszélgetés de sehol egy üzenet, meg az én titkos üzeneteim is eltűntek. Az előzményekben egy nő képeit találtam, akivel randizgatott mielőtt velem elkezdett. Túl nagy figyelmet nem szenteltem ennek, máskor is volt már róla előzmény, nyilván érdekli mi van a nővel. De. Reggel kérte hogy nézzem meg a telojaban mikor jön busz mert nem indult az autó, ő addig a szomszéddal próbálta bebikázni. Nem találtam a letoltott képek között a menetrendet, így beléptem a böngészőbe ahol szűz helye volt a csajnak és minden előzményét kitörölte. Meglepett mert sose tett ilyet. Kezdjék aggódni?


2019. febr. 5. 09:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és egy fontos dolog: tegnap mikor hazaért írtam, hogy nagyon kanos volt, annyira amennyire még soha, nekem is esett de nem bírt elélvezni, pedig beleadott mindent... ez is furcsa volt számomra, de nem tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget.
2019. febr. 5. 09:23
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Mindenképp fura, egyelőre figyelj szerintem tovább.


30N

2019. febr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele rögtön megbeszélni, mert inkább ennek a híve vagyok, de jobb lett volna, ha inkább csendesen megfigyelek mert csak adta az értetlent, hogy ő hozza se nyúlt a telójához tegnap este óta (pedig éjjel is felkeltem rá, hogy pittyeg és nézi)...
2019. febr. 5. 09:28
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Engem nagyon irritálna az ilyen kutakodó, gyanakvó barátnő. Még jó, hogy nem minden nő ilyen.
2019. febr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Csak két dolog:

1, az előzmények éltűnhetnek egy rendszer frissítés miatt is vagy lefuttatott valami cleanert. Ennek nem kéne túl nagy feneket keríteni.

2, tegyük fel, hogy nő volt a dologba. Ha van annyi esze, hogy ne cipeljen haza betegséget, akkor nem mindegy, mit csinál ha utána hazamegy és extra libidóval veti rád magát?

Ez pont olyan butaság, mint leállítani a fickókat akik flörtölnek az asszonnyal. Azt a szexuális vágyat hazahozza. Ez ilyen, nektek a flörtölés ad extra libidót nekünk az új lyuk. De amíg ez otthon csúcsosodik, addig nem értem miért kell a melodráma.

2019. febr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Monogám kapcsolatban élünk, én voltam már nyitottban is, ő ettől teljes mértékig elzárkózott. Engem idegen férfiak bókja nem dob fel, flörtölni nem szoktam velük. Azt gondolom, hogy nyílt lapokkal kell játszani, előre lefektetett szabályokat, azokat nem csak n3kem, neki is tartania kell.
2019. febr. 5. 11:03
 7/10 A kérdező kommentje:
A mondanivalód amúgy értem. Valamilyen szinten egyet is értek. De. Ahol szerelemből vannak együtt a felek ott nem az új lyuk vagy új lyuktömő okozza a vágyat, hanem az amit egymás iránt éreznek. Van olyan kapcsolat amiben az ember elvan a másik mellett és van mellette egy biztos pont aki mellett úgy élheti ki a vágyait ahogy akarja és van valami teljesen máson alapuló.
2019. febr. 5. 11:09
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Azt hiszem félre értettél. Ha valaki szeretőt tart az más. Ott komoly bajok vannak. A legfontosabb a család biztonsága. Ehhez kellenek azok a praktikák, amiket nagyszüleink jól ismertek és alkalmaztak. Ezek mind arról szóltal, hogy az egység megmaradjon. Az asszonyoknak udvarolt a póstás, a szódás és szinte mindenhonnan bókokat kaptak. Ezt a felcsigázott töltetet vitték haza a hálószobába. Nem léptek félre fizikailag. Nem is jutott eszükbe, hiszen azzal kockáztatták volna a családot és amúgy is az asszonyi libidó nem a változatosságot, hanem az érzelmi biztonságot igényli. Ezzel szemben a férfiak pár havonta kupiba jártak. Semmi érzelem ami veszélyeztette volba a családi egységet és mégis az a néha beficcenő újdonság feltüzelte a feleség iránti libidót.

Ami szerintem a mai világunkban bajos, hogy mind két felet belekényszeríti egy olyan szerepbe ami káros a kapcsolatokra nézve. A nőknek nem nézik el, hogy egy buliban nyugodtan flörtöljenek, ez a feszültséget áttereli egy olyan csatornába aminek félrelépés és szakítás a vége. A férfiak nem járhatnak kupiba feltöltődni ezért az otthoni szexuális élet megcsappan. Szerető tartás ami érzelmekkel jár majd szakítás. Nem beszélve arról, hogy az otthoni szexuális élet silányodása a nőt is arra készteti, hogy másfelé keresgéljen

2019. febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Értelek. Nem hinnem hogy a páromnál ha félrelépné akkor az csak a testiség kiélése miatt lenne mert ameddig évekig szingli volt sem élt a lehetőséggel, csak normális, komoly kapcsolat fért bele neki, nem volt még csak egy egyéjszakás kalandja sem. Így ha ő jelenleg félrelép akkor az nem a felpezsdülését hanem a végét jelenti a dolognak köztünk és nem csak az én egóm és dacom miatt hanem sokkal inkább mert ő akkor már érzelmileg eltávolodott ha ezt meglépi.

Egyenlőre reménykedem hogy igazad van és csak véletlenül törlődött vagy maximum egy kis flört lehetett. Nyitva tartom a szemem. Az utóbbi időben volt már olyan időszaka mikor eltávolodott kissé, de betudtam azt a munkahelyi gondoknak.


Az ok amúgy amiért ennyire 'nyomozós' vagyok, mert itt már megkaptam az előző válaszolónál, hogy az előző párommal babát szerettünk volna, sorra jöttek a betegségek, ilyen fertőzés, olyan gyulladás stb... kezelések hosszú sora, nem értettem, már rettentően odafigyeltem mindenre, nem használtam csak a saját wct, nem mentem nyilvános uszodába stb stb, majd az exem a lelki zuhanásom közepette kidobott egy nálam 20 évvel idősebb ketgyerekes anyukáért. Megszűnt minden bajom. Nemsokkal később jöttek a pletykák, a kedves exem azt élvezte hogy s*ggbe dugja a nőt, majd a szerszámot nulla tisztogatás nélkül rakja belém amint hazaér tőle. És erre baromi büszke volt, minden havernak ezzel dicsekedett, mondva az a terve hogy hármasban csináljuk és úgy rakja hol ide hol oda mindkettőnknek.... tudom ezt le kellene zárnom magamban, ennek már 3 éve, de nem sikerül. Gyereket akartunk, és helyette folyamatos e coli és társai jött.. azóta nagyon nehezen bízom, hiszen ott se volt jele annak hogy megcsalna.

2019. febr. 5. 12:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, kezdj aggódni, mert láthatóan nem egymás párja vagytok, hanem megtűrt, potenciális ellenségek. Ha nem azok lennétek, ugyan miért kéne kémkedni a másik után és hazudni a másiknak?


Ha rossz kérdést teszel fel, akkor egyik válasz sem lesz helyes, sajnálom. Teljesen mindegy, hogy pontosan mi történt ebben a konkrét esetben, ennél sokkal alapvetőbb gondjaitok vannak.

2019. febr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!