Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exszel való titkos találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exszel való titkos találkozás mennyire durva?

Figyelt kérdés

tegyük fel hogy van egy pár, kb. háromnegyed éve járnak.


de a férfi titokban pár alakalommal még találkozik az exével.


isznak, dumálnak, ennyi.


az exnek (a volt nőjének) nincs új partnere.


az ex felajánlja, hogy az új párját is vigye magával a férfi, de ő azt mondja, nem, egyedül megy.


ez durva? el kéne mondania a párjának, h. talizik az exszel?



2019. febr. 11. 02:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez gáz. Le merem fogadni, hogy még a pasi kérné ki magának, ha kiakadna a nője a szituáció miatt.
2019. febr. 11. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

én vagyok az excsaja.


direkt kértem, hozza magával a párját, mert így nekem is olyan, mintha tilosban járnánk, pedig eskü semmi nincs, csak pár pohár sör, meg dumálás.

2019. febr. 11. 04:40
 3/29 A kérdező kommentje:

ja, ő dobott ki engem, tehát még az sem játszik, h. érezne vmit. irántam olyan értelemben.


a mostani nőjébe szerelmes, ez tuti.

2019. febr. 11. 04:41
 4/29 anonim ***** válasza:
30%
semmi extra. le is feküdhetsz vele, akkor sem lesz benne semmi
2019. febr. 11. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%
Jah,én meg a Mikulásba vagyok szerelmes,aztán mégis Karcsival akarok találkozni.Ez max.a barátnőjét zavarná.Nem is értem,hogy erre a találkára mi szükség.
2019. febr. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

# 4 idióta


5-ös, emberileg érdeklődünk egymás iránt, kivel mi van, mivel részemről tényleg csak emberi érdeklődés, ezért mondtam, h. jobb lenne, ha a párja is jelen lenne, mert miért ne.

2019. febr. 11. 06:10
 7/29 anonim ***** válasza:
74%

Emberileg. Persze.


Hidd el, ha nem lenne ott semmi gáz a srác részéről, akkor nem titokban találkozna veled.


Egyrészt pontosan tudja, hogy az új csaja hisztizne (mindegy, hogy joggal vagy sem), másrészt ne lepodj meg, ha egyszer csak emberileg érdeklődve meg akar dugni, főleg akkor, ha “otthon” majd nem mennek olyan rózsásan a dolgok.


Persze. Most örülhetsz, hogy cisszakapod de me feledd, nem te vagy a végállomás neki, csak jó, hogy kéznél vagy “emberileg”.



(Önbecsülésed amúgy hányasra tennéd egy 10 pontos listán? Mert jelenleg annyira nem vagy a szemében szalonképes barát, hogy beismerjen a csajának)

2019. febr. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
73%
Te is gáz vagy. Nem kenne vele találkoznod!!
2019. febr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

7 nagyon el vagy tévedve.


semmi ilyesmiről nincs szó, és nálam nem lenne visszaút, ő meg tényleg szereti a nőt, látom a szemén, mikor róla beszél.

az önbecsülésem meg oké, azért is vagyok képes az exszel emberi kommunikációra.


próbáld ki te is, h. milyen emberi hangon szólni vkihez, a minősítés és leszólás helyett.

2019. febr. 11. 07:45
 10/29 A kérdező kommentje:

# 8


mivel nem nyomulok rá, ezért nem gondolom, h. gáz lennék.

2019. febr. 11. 07:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!