Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exszel való titkos találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exszel való titkos találkozás mennyire durva?

Figyelt kérdés

tegyük fel hogy van egy pár, kb. háromnegyed éve járnak.


de a férfi titokban pár alakalommal még találkozik az exével.


isznak, dumálnak, ennyi.


az exnek (a volt nőjének) nincs új partnere.


az ex felajánlja, hogy az új párját is vigye magával a férfi, de ő azt mondja, nem, egyedül megy.


ez durva? el kéne mondania a párjának, h. talizik az exszel?



2019. febr. 11. 02:43
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

jesszusom, itt mennyi hülye ember van.

sajnállak titeket, mert szar életetek lehet, ha rajtam vezetitek le a feszkót.


én nem akarok tőle semmit, ő sem tőlem.


akik itt cinkelnek meg viszonyt vizionálnak, köpjenek egyet, és álljanak alá.


lehet, h. nektek beleférne, nekem nem.


exszel nem jövünk újra össze, és itt totál emberi kommunikációról van szó részemről biztosan, amiről nektek, acsarkodó kommentelőknek, fingotok sincs, további szép napot, rátok fér.

2019. febr. 11. 08:50
 22/29 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem jó lenne, ha az ex- szel újra összejönnél, mert mindketten betegek vagytok. Ő sunyi, te meg szimplán nem tudod kiheverni, hogy mással van....baráti kommunikáció, persze xd
2019. febr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak simán bunkó vagy,sokkal inkább,mint itt a válaszadók.Meg lehet nézni,hogy Te milyen stílusbn válaszolgattál,akkor is ha nem ku#rvázott le senki.
2019. febr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Te kérdezted, mi válaszoltunk. Mi van, nem tetszik a negatív kritika? Tudod szokták mondani aki nem bírja a választ, ne kérdezzen!
2019. febr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy a srác nem mondja el, igy durva. Vagy fél a nőjétől, hogy eltiltja, vagy nem akar hisztit, vagy élvezi ezt a titkos talit, hátha áyba tud majd egyszer vinni.


Voltam az új barátnő helyében, szörnyen szétmérgezte a kapcsolatot.

2019. febr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

"én nem akarok tőle semmit, ő sem tőlem."

"itt totál emberi kommunikációról van szó részemről biztosan"


Aha, ezt mondja a tudatos éned.

A tudatalattid meg azt, amit a válaszolók!

A párod hasonlóan lehet.


Ha tiszta helyzetet akarsz, akkor lezárod vele a dolgokat.

Majd írja meg egy e-mailben, ha házasságot kötött a barátnőjével, vagy küldjön egy képet a kisbabájukról, ha megszületett. Annak semmi értelme, hogy a napi apró-cseprő örömöket, gondokat veled beszélje meg a barátnője helyett. Ha ui. vele normálisan meg tudná beszélni, nem lenne igénye arra, hogy veled beszélgessen ezekről. És ha valóban a barátnőjébe lenne szerelmes, akkor az érzelmi vegyértékeit ez lekötné, és egész egyszerűen nem érdekelné a te sorsod.

2019. febr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

"akik itt cinkelnek meg viszonyt vizionálnak, köpjenek egyet, és álljanak alá."


Akkor te a kevés kivétel közé tartozol. Ritka mint a fehér holló.


Hosszú évek tapasztalata, nem malmozni akarnak az emberek az exel, még akkor sem, ha maguk előtt is tagadják.

2019. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem akarod szétrombolni a kapcsolatukat, akkor ne randizgass az exeddel a barátnője háta mögött. Mert lehet hogy neked nem is ez a szándékod, de ez fog történni.

Eleve gyanús hogy a pasi miért viselkedik így... hát azért mert most te vagy a mocskos kis titka és sunyít. Más nővel van, de fenntartja egy nosztalgiaszex esélyét te meg adod alá a lovat.

Szerinted mi fog történni amikor meglát egy közös ismerős és elrebegi a barátnőnek hogy ti ketten együtt iszogattok meg dumcsiztok. Na, az igazán durva lesz. Szóval akaratlanul is szétcincálod a kapcsolatukat mert te ilyen "normális csaj vagy aki kíváncsi az exére".

Meg kéne mondanod a pasinak hogy csak akkor találkoztok ha a nője is megy. A nő meg hülye lesz ilyesmibe belemenni - mégis ki szeretné az párja exét a társaságban... Szóval bele kéne nyugodnod hogy nem találkoztok és kész.

31/N

2019. febr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, még egy ekkora primitív okoskodó kérdezőt.
2019. febr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!