Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos hogy ezen besértődtem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy ezen besértődtem?

Figyelt kérdés
A barátomnak mondtam hogy jó hogy 2 hónapja együtt járunk, és ez milyen jó, erre mondta hogy az lóf***sz idő. Utána azt mondta hogy csak viccelt, és velem nem lehet mert én megsértődök.
2019. febr. 12. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Fogalmazástól eltekintve igaza van. A közlés módját kikérheted magadnak, de a tartalmat nem érdemes tényleg nem sok idő.

32/f

2019. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Igaza van a barátodnak. Nem kell megsértődni rajta, bár nyilván mondhatta volna szebben is, de 2 hónap tényleg semmi.
2019. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is tudom hogy nem sok idő, de akkor se kellett volna ezt mondania. Még azt sem hogy kevés idő.
2019. febr. 12. 21:25
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Tipikus példája annak, mikor rosszul sül el az, ha kimondunk minden szart, amire gondolunk. Szerintem ne haragudj rá, biztos nem akart megsérteni.

32/f

2019. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
a besértődtem helyett használd, hogy megsértődtem.
2019. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Miért baj az, ha valaki realista? Nekem ez egyik kapcsolatomban sem okozott problémát, mert mind a kettőnknek volt annyi esze, hogy belássa, pár hónap bizony valóban lófsz idő egy kapcsolat szempontjából. Maximum is poén szintjén ment, hogy jajj de jó már kemény 2 hónapja együtt vagyunk.. Aztán röhögtünk rajta egyet, hogy mostmár akkor jöhet a gyerek meg a házasság. Tök igaza van a barátodnak, ilyeneken nem kell besértődni. Eleve nem kell minden kis baromságból hisztit csinálni. Kb összeegyeztethetetlen egy kapcsolattal az ilyesmi.
2019. febr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
A csúnya beszédet nem szeretem, de a lényeget illetően igaza van. Két hónap együtt járás az semmiség. Majd, ha egy év után is szépen meglesztek, fejlődik a kapcsolat, akkor inkább lehet mondani, hogy "de jó, hogy ennyi ideje már együtt vagyunk".
2019. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
2 hónapja vagytok együtt, de már meg akarod szabni, hogy mit gondolhat és mit mondhat. Ez sem lesz hosszúéletű kapcsolat. Vagy majd hazudozik neked, mert a saját gondolatait nem mondhatja el, mert BEsértődsz. Egyébként hová sértődtél be?
2019. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Itt valójában két problémával kell szembesülnöd.Hogy baj az,ha a barâtod őszintén megmondja mit gondol,ez vajmi kevés idő.De a másik tartalom,a nagyobb gond viszont, hogy azt gondolja nem lehet viccelődni veled,mert nem érted,és mindig megsértődsz.Ha így folytatod nem lesz hosszù életű kapcsolat.Szóval ne az zavarjon,hogy ez valóban lof.asz idő,hanem hogy értsd a poénkodásait.
2019. febr. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!