Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (Szerelem, családa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Szerelem, családalapítás vs pénzügyi problémák).

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel már 2 éve együtt elek. Nagyon eltérő az anyagi helyzetünk (én jól keresek, az O fizetésebol végrehajt a bank - anyukája lakását tavaly elarvereztek, az utcára kerül) Szeretnek családot, szeretem a fiút. Mit tegyek? 29L

2019. febr. 13. 11:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
51%

Párod gondolkodott munkahelyváltásban? Illetve aósságrendező hitelkonstrukciók is vannak. Esetleg másodállás neki?

Anyja miért nem dolgozik? Ő hitele... Értem én, hogy nem hagyjuk az anyát cserben, de ne a ia vigye már el a bedőlt hitelt egyedül. Legalább menjen el takaritani vagy valami kis melót vállaljon, amivel be tudna szállni...


Nem a te dolgod őket kimenteni, ezt az egyet tudatositsd. Csak akkor adj, ha azt jó szivvel teszed és "nem fog hiányozni" az a pénz, ergo nem is várod, hogy visszaadják majd egyszer.


Szabad megkérdezni milyen nagyságrendű a tartozás?


30N

2019. febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!