Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, elviselitek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, elviselitek ha a párotoknak póthaja van? Zavar titeket?

Figyelt kérdés
Nekem sokáig volt és a mostani párom ébresztett rá arra, hogy azt se tudjuk, kinek a haja, él-e még vagy már nem. Amikor megölel, akkor az én hajamat akarja érezni, nem egy esetleg 60 éves vagy elhunyt valakiét. Eddig én bele sem gondoltam eddig és full gusztustalan, inkább szintetikus vagy saját. Vagy el lehet vonatkoztatni? mi reagáljuk túl?
2019. febr. 13. 18:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sosem értettem ez miért terjedt el...ennyire lusták egyesek kivárni, amíg megnő?


Persze megértem ha valami betegség miatt ideiglenes kopaszodás van vagy valami...de egészséges embereknél ez teljesen felfoghatatlan számomra.

2019. febr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#8. Azért nem nő hosszabbra, mert tisztavérű csillagharcos vagy, azoknak meg életük végéig ugyan akkora marad.

32/f

2019. febr. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Lehet nehéz egy átlag embernek elhinni, de tényleg azért nem nő hosszúra, mert genetikából fakadóan ennyit bír a hajszerkezetem. (Ahogy apai ágról a női vonalon is jellemző volt ez)


Ha meg tudna nőni, az évtizedek alatt legalább egyszer lett volna hosszú hajam. Felhoztam a 3-5 éves kislányok példáját is. Ha nekem 30 év alatt nem nőtt meg, meddig kéne várni? :DD

Elég sok anyagba belemerültem már a neten ezzel kapcsolatban az évek alatt, és sokféle dokinál ( endokrinológia, bőrgyógyász, vérkép, még homeopátia is közük volt) is voltam a megoldásért, ahogy kb az össze fellelhető módszert,kúrát,(hajszesz, vitaminok, kaja, csalánkúra, gyógynövéynek) stb. kipróbáltam már életem során. MINDENT. A bőröm is megérdemelne egy külön fejezetet egyébként, de ez van. Genetika. C'est la vie.

2019. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!