Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Mi baja? El lök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Mi baja? El lök majd visszahúz

Figyelt kérdés
A párom évek óta azt játsza velem,hogy szakít velem.amikor kezdenék túl lenne rajta,akkor meg vissza jön.én túl gyenge vagyok nemet mondani,mert nagyon szeretem.elmondása szerint szeret ,de nem szerelmes ,még is akarja,hogy működjön a dolog. De ha velem van nem erzi azt amit kéne,de még sem képes elengedni.ez csak szerintem nem normális dolog?
2019. febr. 14. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatfüggő, érzelmi bűnöző.

32/f

2019. febr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős szituáció, egyszer tényleg erősnek kell lenned és határozottan kitessékelni.


Az egész életed tönkreteheti.


30N

2019. febr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Próbálom elfelejteni,de hiába.már 7 éve ez megy.Mindenki azt mondja,hogy én sem vagyok normális,hogy visszafogadom. Nem is értem,hogy miért szeretem még mindig.voltunk hosszabb ideig is külön.neki és nekem is volt másik kapcsolatunk,de nem bírtuk sokáig egymás nélkül.
2019. febr. 14. 20:20
 4/9 Karena26 ***** válasza:
100%

Nem szeretitek egymást, csak mindketten kapcsolatfüggők vagytok.

Fordulj szakemberhez! Komolyan mondom. Gondolom nincs újabb 7 éved erre..

2019. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatfüggőség. Pszichológushoz kellene menni.
2019. febr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Beteges egy dolog ez.. Na meg a legjobb éveitek mennek el így.


Van egy olyan tippem, hogy azért nem hagy ott, mert nincs jobb. A másik köztes kapcsolat vagy mi sem volt jobb, ezért valószínűleg beijedt, és futott vissza hozzád, a megszokott biztos, ám langyos pocsolyába.


Azt írod 7 év.. Szoktatok tervekről beszélgetni egyáltalán? Hogy viszonyul hozzád a hétköznapokban?

Azért nem vesz komolyan, mert max a 2. után senki nem venné már..

2019. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ha már az első szakítás-visszafogadás után SEM változott semmi, akkor utána sem fog.. Az x.d-nél meg már pláne nem változik semmi. Már csak az a kérés, hogy ez mikor koppan nálatok.
2019. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen,voltak,vannak tervek.gyermekvállalás stb..nem találkozunk mindennap,de naponta írunk vagy beszélünk egymással.októberben én kimondtam,hogy végleg vége,nem beszéltünk hónapokig.ő keresett meg engem,hogy próbáljuk meg teljesen tiszta lappal. Én hülye belementem.most meg szünetet kért..újra fellángoltak az érzelmeim és ez nem tetszik neki,hogy én szerelmes vagyok,ő meg csak szeret.
2019. febr. 14. 20:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Pedig ez milyen nagy szó, hogy 7 év után vannak fellángolás az embernek a párja után. Nekem sajnos nincs ebben részem.


Te el tudod fogadni azt, hogy a párod nem így érez, nem szerelmes beléd? Úgy látom ezt konkrétan ki is mondta.


Sajnálom. Ha könnyen találsz tárgyat a szerelmednek, (tehát fel tudsz lángolni, én nem vagyok ilyen típus), akkor lépj ki ebből a csikucsukiból.


Az a baj, hogy erre nem lehet alapozni, meg gyereket szülni. Bár valószínűleg már előbb megtorpan ezek alapján..


Tényleg sajnálom, ha érzelmileg így érzel, a másik meg nem, maga a szenvedés.. Sok erő kell ehhez, az biztos.

2019. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!