Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit bír el az ember? (Lakótárs probléma)

Figyelt kérdés

Megpróbálok gyors és érthető lenni. 21 éves lány vagyok, a párom 24. Több, mint 2 éve vagyunk együtt. Nagyon vágyok az együtt élésre, én még a családommal lakok. A barátom saját magát látja el, nem engedhet meg magának egy drága albérletet. Hozzánk nem jöhet, ki van tiltva. Ő még 2 lakótársával együtt lakik, én szoktam átmenni hozzájuk.

Nagyon szeretem őt, vonzódunk egymáshoz. Ha napokig nem találkozunk egyből nekiesnék. Félelmetes, hogy mennyire tudom kívánni a szexet. Van hogy elvonulunk a fürdőbe, mindenki tudja mi folyik akkor. Sokszor undorodom a helyzettől, mindig megfogadom, hogy ez volt az utolsó, de persze, hogy nem. Szerintetek emberileg ez mit mond el valakiről? Ne kíméljen senki.

A párom is látja a problémát persze, de idő kell a költözéshez.

Köszönöm, ha más szemszögből is ráláthatok a helyzetre, esetleg a Ti saját történeteikkel.



2019. febr. 14. 20:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, van aki segített. Sok dolgot megéltünk már, és ez nem csak egy üres kijelentés. Mindenképpen azon leszünk, hogy változzon a helyzet.


Minden jót Nektek!

2019. febr. 15. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!