Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 39 éves vagyok,3 éve vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 éves vagyok,3 éve vagyok együtt a Párommal. Sajnos nem jött össze a Baba magától. :- ( Ezért a Meddőségi Központ segítségével kezdtük el. De amióta elkezdtük állandó vitában vagyunk Párommal. :- ( Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

39 éves vagyok, 3 éve vagyok együtt a Párommal. Sajnos nem jött össze a Baba magától. :-( Ezért a Meddőségi Központ segítségével kezdtük el. De amióta elkezdtük állandó vitában vagyunk Párommal. :-(

Ő állítólag félt ettől az egésztől és sokszor azt is hozzám vágja, hogy Ő nem biztos benne, hogy akarja. De amikor rákérdezek, hogy szeretne e Babát, akkor mindig persze a válasza.

Nem értem. Valakivel történt hasonló? Mit kellene tennem???



2019. febr. 15. 12:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Én mondom, hogy nekem csak Tőle, Belőle és Vele együtt felnevelve kellene..."


Ez egy gyönyörűen leírt mondat.


Tartok tőle, hogy fordítva ő nem egészen így gondolja. A közös baba miatt vállalt küzdelmet, veszélyt nem akarja annyira. Nem téged félt, hanem a nőt, aki jelenleg (mivel egészséges) ágyban és asztalnál is gond nélkül kiszolgálja.

2019. febr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
Az is lehet, hogy belül magát okolja maiért ne mjött össze természetes úton a baba, talán úgy éli meg, hogy csorba esett a férfiasságán, lehet emiatt a segítségkérés miatt nem tekint magára tleejs értékű férfiként. Persze ez nem tudatos, nem teljesen tudatos, ezért bánt téged. Valójában nem téged félt, hanem saját énképét félti a sérüléstől (önbecsülécs). Nehéz ügy, mély, őszinte megbeszéléssel, vagy a férfiasságának szavakkal, gesztusokkal történő megerősítésével, hogy érezze, tudja te igazi férfiként tekintesz rá. A helyedben én így közelíteném meg a problémát.
2019. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó nagyon jól írja, itt az a probléma, hogy leginkább attól fél, kiderül, vele van baj, azèrt nem jött össze a baba. Egy férfinak ez óriási sokk, trauma lehet, mintha megkèrdőjeleződne az egész férfiassága.
2019. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Kifogas h teged felt. Nem akar gyereket. Ennek fuggvenyeben gondold at te mit szeretnel. Lassan kifutsz az idobol.


Vagy bevallalod (latszolag) vele de eselyes h egyedul maradsz a bebivel.


Vagy szakitasz es megprobalsz keresni mast.

2019. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, hogy ő nem igazán akar gyereket, de a kedvedért bólogat. Igen, félt, fél, hogy a gyerek tönkreteszi a kapcsolatotokat, ami már el is kezdődött a vitával. Te meg azt várod, hogy ő értékelje, hogy bevállalod tőle a gyereket ennyi idősen. Miközben ő nem is igazán vágyik rá.
2019. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
87%
Úgy van vele a pali hogy a 39 évesen már kifutottál az időből hogy szülj és úgy sejtem neki nem is hiányzik az életéből a baba. Szerintem is keress egy rendes valakit, aki nem keres vitalehetőséget. Vagy pedig mondj le az anyaságról, mert lehet a párod nem termékeny, azért fél az egész procedúrától.
2019. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!