Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak azért van velem, mert én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért van velem, mert én voltam az egyetlen, aki 'leállt' vele? Férfiak ez nálatok hogy megy?

Figyelt kérdés

Annyit előzményként, hogy lemerült a telefonom miközben fontosat beszéltem a barátnőmmel, azt mondta használjam az övét és irjak tovább.

Közben irt neki egyik haverja, szóltam, aztmondta irjak vissza nyugodtan.

És amint a haverjával való beszélgetésnél voltam(Fb messengeren) elkapott a hév és unalomból elkezdtem feljebb görgetni és olvasni miket irogattak.


Akkor még nem voltunk együtt, de meghökkentem, hogy miket irt a párom neki. Általában lányokról beszélgettek, alpári stilusban, küldözgették az adatlapokat egymásnak és olyanokat irt, hogy"jó kis hús", "megsimogatnám", "alacsonyka, tuti jó az ágyban", "áh, most csak eggyel vagyok, pedig kettővel jobb volt" . És sorra adta le a havernak, hogy épp kivel találkozott, rá kis időre már más lányról volt szó, folyton ment a szomszédos településre és kb sorra próbálkozott a lányoknál, de egyikkel sem volt semmi. A A gond az, hogy a kapcsolatunk elején mindent szépen tisztáztunk, kinek hány párja volt, ki tetszett neki és aztán mi lett, hogy minden tiszta legyen a múlttal kapcsolatban is. Na most az itt olvasott lányoknak csak feléről tudtam, párról nekem azt mondta, hogy csak barátok voltak, semmit se akart... a havernak meg már olyanokat irt, hogy "hátha összejön, "legalább egy túrára".

Maga ez a stilus is kiábránditó számomra, de főleg az, hogy ezekről nem tudtam. És volt vagy 10 biztosan, mind itt a környéken (akiknél próbálkozott, bejöttek neki) aztán megismert engem és velem összejött a kapcsolat, azóta együtt vagyunk(4év)

Tudom, hogy nem a múltat kellene nézzem, hanem ami most van... viszont nekem úgy tünik, hogy azért lett velem, mert a sok közül én voltam az egyetlen aki viszonozta neki, nem azért mert különleges vagyok számára.

Szóval, hogy mindegy volt neki, csak 'punci' legyen. Kb ilyen stilusban irogattak és igy vélekedett a lányokról. Viszont nem volt egyéjszakása, ami jelző lehet, hogy csak a szája jár, de picikét kiábránditó... hogy a párom, akit a legrendesebb srácként ismertem meg, olyan mint a többség szoknyapecér, nőbámuló kan?

Megköszönnék pár tanácsot, esetleg férfiak nézőpontját, mert most felkavarodtak bennem az érzések.

22n


2019. febr. 15. 17:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Picit nyugtatóak, de azért még gondolkodtat. Utolsó,nem tudom mire gondolsz, ez az első ilyen esett, azért is vagyok igy lesokkolva. Mert sose gondoltam volna róla,hogy igy képes beszélni, gondolkodni(?)

Ez kb napokkal azelőtt is igy folyt, mielőtt összejöttünk. Van benne valami, hogy a haver is ilyen stílusban irt...de a tettei is gondolkodtatnak, hisz egyfolytában járt egyszer ide, máskor oda és jöttem én is a sorba aztán... Meg kell beszélnem vele, de per pillanat ő haragszik rám,mert elolvastam.

2019. febr. 15. 19:59
 12/13 Diavolino44 ***** válasza:
38%

Egy férfinek nehezebb a párkereses, így sokszor azzal lesz kapcsolat aki jut. Persze tudom, ez itt sok no számára hihetetlen, de ez a valóság.

Szóval ne várd azt, h különlegességed miatt legyen veled. Nézd azt a 4 évet amit veled töltött, ha nem lennel elég jó szétmentek volna.

De nekem is fura, h tudsz egy 4 évvel ezelőtti üzenetet kikutatni.

2019. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%

A legtöbb embernek van egy ilyen alpári énje, főleg ha talál erre vevő társaságot. Nőként én is képes vagyok kiönteni a barátaimnak a fejemben kavargó sületlenségeket és én is nem egy ömlengést hallottam már arról, hogy ki mit csinálna, meg milyen méretekben reménykedik...

Nincs ebben semmi.


De te is jól ráérsz ha 4 évre visszamenőleg volt időd visszagörgetni

2019. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!