Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem nem érti meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem nem érti meg, hogy fáradt vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy 6 éves, és egy 2 éves lányunk. November óta, a kicsi minden hónapban 2 hétig beteg olyankor nem igazán alszunk. De a nagyot is vinni hozzni kell oviba. Tegnap el akart menni kocsmába este, én nem akartam, örülök, hogy végre nem beteg és normálisan tudunk pihenni. Amikor dolgozik akkor egész nap dolgozik reggel 8-este 8 ig. Utánna mindig a kocsmába megy egy másfél órára. Mondta neki nem hiszem hogy ez nem elég még szombaton este is menni akar. Mert a kollégái ott lesznek. Mondta lm neki menjen akkor magában, ha neki ez a nagy vágya. Erre nem ment, de duzzog , mert ő mindent felad. Úgy él mint egy 60 éves. Én mosok, főzök , takarítok. Este 10 kor, ha ő szenvicset akar megcsinálom , el is várja, mert ő fáradt dolgozik. Mit tehetnék, nekem elegem van.
2019. febr. 17. 09:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
22%
Ha elsárkányosodtál, be vagy fordulva és csak a babuciknak élsz, ne csodálkozz, hogy semmi kedve nincs hazamenni, főleg ha folyamatosan bäszogatod.
2019. febr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

Pozitív életfelfogású mozdony, akinek az élete toppon van. 42%

:"DDD

2019. febr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
69%

Cseréljetek.

Dobd át neki a kölköket egy hónapig minden este, hetente pedig nyaggasd kocsmért (de takarítsa is ki a lakást, főzzön, stb.)

2019. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
2 napot , dolgozik , 2 itthon van és amikor dolgozik, akkor megiszik két sört, nem vagyok sárkány, nem baszogatom, ha bajom van próbálom szépen megbeszélni, de van amikor nem válaszol csak néz.
2019. febr. 17. 14:29
 15/24 anonim ***** válasza:
95%
szidhatjátok a kérdezőt, de ez a kemény vidéki valóság. Nyilván nagyon rossz a helyzet, azonban aki a szüleinél is ezt látta, annak fel sem merül, hogy munka után nem a kocsmába, hanem haza megy a családfő.
2019. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Jó én nem férfi vagyok, de nekem eszembe nem jutott még dolgoztam, hogy ha végeztem ne haza jöjjek. Jó boltba bementem mindig, de siettem.
2019. febr. 17. 15:04
 17/24 anonim ***** válasza:
49%
Hat nekem nokent, mikor szar volt a kapcsolatom, en is inkabb beultem valahova munka utan a barataimmal, minthogy hazamenjek..
2019. febr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Szerintem azért nem akar hazajönni még nem alszanak a gyerekek mert akkor segíteni kell elaltatni őket, kérik, hogy maradjon ott, nem tud enni, cigizni, sörözni.
2019. febr. 17. 16:32
 19/24 anonim ***** válasza:
97%
Na hat pont ezaz, szarik a gyerekekre es rad is. Normalis ferfi legalabb a furdetesre hazaer.
2019. febr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező! Tedd már fel magadnak a kérdést! Mi ebben a jó számodra?
2019. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!