Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem nem érti meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem nem érti meg, hogy fáradt vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy 6 éves, és egy 2 éves lányunk. November óta, a kicsi minden hónapban 2 hétig beteg olyankor nem igazán alszunk. De a nagyot is vinni hozzni kell oviba. Tegnap el akart menni kocsmába este, én nem akartam, örülök, hogy végre nem beteg és normálisan tudunk pihenni. Amikor dolgozik akkor egész nap dolgozik reggel 8-este 8 ig. Utánna mindig a kocsmába megy egy másfél órára. Mondta neki nem hiszem hogy ez nem elég még szombaton este is menni akar. Mert a kollégái ott lesznek. Mondta lm neki menjen akkor magában, ha neki ez a nagy vágya. Erre nem ment, de duzzog , mert ő mindent felad. Úgy él mint egy 60 éves. Én mosok, főzök , takarítok. Este 10 kor, ha ő szenvicset akar megcsinálom , el is várja, mert ő fáradt dolgozik. Mit tehetnék, nekem elegem van.
2019. febr. 17. 09:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
81%
Lenyom egy 12 órás műszakot, aztán belül a kocsmába meg másfél órára? Biztos vagy te benne, hogy a kocsmába ül és nem egy nőnél?
2019. febr. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Biztos,
2019. febr. 18. 11:33
 23/24 anonim ***** válasza:
42%
Igy jár az aki egy alkoholistának szül.
2019. febr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
39%
Bocsánat, a többi kérdés után megzavarodtam.... eddig azt hittem csak azokra lehet rosszat mondani/írni akiknek nincs nőjük, mert akiknek van azok letettek annyit az asztalra hogy egyetlen mozdulatuk sem kritizálható.Merthát a női szimat van annyira kifinomult, hogy egyértelműsítse kivel érdemes összeállni
2019. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!