Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felelőtlenség olyan színvonalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felelőtlenség olyan színvonalon élni, amit az ember egyedül nem tudna fenntartani?

Figyelt kérdés

Tehát ha a párod sokkal többet keres, mint te, többet az átlagnál is, de közös kassza van, akkor költenél magadra normálisan, vagy csak annyit, amennyi a saját fizudból jutna magadra, ha egyedül élnél?

Tehát megvehetnéd az új ruhát, de csak turisat veszel hébe-hóba, de többnyire azt se, megvehetnéd azokat a sminkcuccokat, de inkább nem sminkelsz, mert ha egyedül élnél nem jutna....


2019. febr. 18. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem felelőtlenség, csak legyél tisztában a tényekkel. Aztán ha együtt maradtok, akkor úgyis az a színvonal lesz a realitás.
2019. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

A közös élet velejárója, hogy a kiadások is megoszlanak. Ezt a pároddal kell megbeszélni.

Én pl nem tartanék ki egy aranyásót, neki lehet, hogy belefér, ez a fajta finanszírozása egy nőnek

2019. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindketten sokkal jobban élünk, amióta egy háztartásban élünk, illetve házasodtunk és ezt tudjuk is. Együtt sokkal egyszerűbb anyagilag az élet. Nincs ezzel semmi probléma, csak nem szabad szem elől téveszteni. Az életszínvonalunkat, meg tudatosan nem infláljuk el túlzott mértékben. Akit érdekel a téma, keressen rá az életszínvonal infláció kifejezésre.
2019. febr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Ez egy nagyon jó kis kérdés....

A volt nejem ezt mindig úgy kommunikálta felém, hogy én ezért tudtam és tudok jól keresni,mert ő anno feláldozta a karrierjét a családért és értem ezért az a minimum, hogy a vagyont feleztük és fizetem az emelt GYT. Mivel elváltunk tudom, hogy amíg házas voltam sokkal kevesebbet költöttem magamra mint most, a volt nejemnek meg folyamatosan anyagi gondjai vannak. A gyerekek után kapott adókedvezménnyel együtt havi 110k fizetek neki+ 30k CSP, és még ezt is kevesli. Szereti a jót,a luxust, ezért nem adja el a régi Audit sem, pedig nem tudja fenntartani. Fodrász, kozmetikus, drága parfüm és ruhák kellenek, lakhatásra alig marad valami.

2019. febr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

Istenem!

Légy csak elhanyagolt és ápolatlan, annak biztos jó vége lesz. Te szeretsz szenvedni?

2019. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Tehát még mindig azon kínlódsz, hogy míg te semmit nem adsz bele a közös kasszába, de azért magadra bőven költesz, és ezt már több kérdésben feszegetted, addig ez normális e? Nem, még mindig nem. Van még kérdés a tarsolyodban, vagy végre abbahagyod?
2019. febr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám felelőtlenségnek, de nem is tenném. Engem úgy neveltek, hogy csak abból gazdálkodjak amiért meg is dolgoztam. A párom többet keres mint én, de eszembe nem jutna magamra költeni az ő pénzét, nem is vagyunk közös kasszán. A közös kiadásokat közösen fizetjük, ha kicsit több volt a hónapban a kiadás akkor van, hogy ő többet tesz be a közösbe, vagy ha valami kell otthonra azt megveszi ha úgy van, de ruhákat egyebeket mindig a saját pénzemből veszek és csak annyit amennyit tudok. Ha mondjuk már nincs egy ép nadrágom sem amit felvehetnék mert mindegyik tönkre ment akkor nyilván ki segít, de ha valami olyan dolog van amire nincs feltétlenül szükségem csak tetszik arról könnyen lemondok ha épp nincs rá keretem.
2019. febr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem felelőtlenség önmagában. De lehet úgy csinálni hogy az legyen. Soha nem szabad természetesnek venni semmilyen állapotot hiszen bármikor történhet valami. Ha nem akaszkodsz a párod pénzére (pl. nagyobb kiadásnál megbeszéled vele) akkor tényleg csak arra kell figyelned hogy ha ez az állapot netán megszűnne valamiért neked is viszonyulnod kell a változáshoz.
2019. febr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!