Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túl reagálom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl reagálom, hogy így kezeli a betegségemet?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdődött nálam a szokásos megfázós, köhögős, torok gyulladásos betegség.

Hétvégén vidékre utaztam barátommal a családjához, mivel pénteken még annyira nem jött ki rajtam ez az egész. Szombat délutánra már megszólalni se tudtam, minden kiejtett szót köhögő roham követett, de attól függetlenül el kellett vele mennem egy barátjához. Ettől lényegesen romlott az állapotom, több órát voltunk sokkal, mint ahogy terveztük, és ezek végre hazamentünk hozzájuk, amikor néhány haverja szintén hívta sörözni, ahová muszáj volt vele mennem úgy, hogy este fél 11-kor indult, mert szerinte a családja rossz véleménnyel lenne róla, hogy elmegy úgy sörözni, hogy közben a barátnője otthon van betegen. Úgyhogy megkért, hogy menjek vele, nehogy ezt gondolják.

Ma teljesen begyógyszerezve bementem pár órára dolgozni, amennyire muszáj volt, aztán mikor hazaértem már nem maradt erőm semmihez, és most sincs itthon, inkább a munkatársaival csinált programot (sokszor van nekik ilyen, semmi nem lett volna belőle ha kihagyja, nem az évi csapatépítő ez vagy ilyesmi).

Összességében nagyon rosszul esik ez az egész, nem szeretnék miatta hisztizni, mert alapvetően mindent annak vesz, ha szóváteszek valamit, és hogy csak le akarom korlátozni stb...

De mégis, nem érzem normálisnak hogy így kezeli ezt a helyzetet. (és nem is korlátozni akartam hétvégén, nem zavart volna ha elmegy nélkülem, lefeküdtem volna aludni és ennyi.)


2019. febr. 18. 20:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Csak küldés után olvastam újra, most látom hogy van benne néhány fura szóösszetételű mondat, nézzétek el légyszi, most se vagyok jól és siettem. :)
2019. febr. 18. 20:03
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves leszek az emberekkel....


Már ott elrontottad, hogy egyáltalán betegen elmentél vele a barátjához.

Utána azzal rontottad el, hogy nem jöttetek el tőle, amikor rosszabbul lettél.

Az i-re a .-ot azzal tetted fel, hogy még utána is elkísérted inni.


Egy magabiztos nő tudod mot csinált volna? 'Nem megyek, mert rosszul vagyok.' Pont.

Amennyiben pampog az 'úrfi', akkor pedig viszontlátásra.


Továbbá egy normális fazon alapból azt mondta volna, hogy otthon marad veled. Még az okés, hogy elmegy a barátjához. Az viszont szánalmas, hogy elmegy inni is és még téged is belerángat, mert a szülei rosszul néznének rá.


Borzalmas ez. Amennyiben barátok lennénk, nagyon kinevetnélek. Te pedig tudnád, hogy igazam van. Így ismeretlenül viszont csak jobbulást kívánok és még annyit, hogy keress egy olyan fazont, aki törődik veled.

2019. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Konkretan mostmmi esik rosszul?


Az, hogy a hetvegen magaval vitt, szerintem sem volt a legokosabb. Jobbat tett volna neked egg nagy pihenes.


Most pedig mi is a problema? Otthon vagy, vegrenkipihenheted magad. Vagy melletted kellene uljon? Ez egy megfazas, ha ezert haragszol, szerintem tulreagalod, amikor az ember taknyq nyala osszefolyik, nem is ertem egyesek miert imadjak ha a parjuk ott ul mellettuk es nezi, meg segiteni aem tud..

2019. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
A címből azt hittem, hogy rákos vagy vagy vmi hasonló... Gyerekek, nőljetek már fel
2019. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

"és nem is korlátozni akartam hétvégén, nem zavart volna ha elmegy nélkülem, lefeküdtem volna aludni és ennyi"


Ezt neki is el lehetett volna mondani az esemémy előtt és nincs hiszti.

2019. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bunkó volt veled a párod, bárki bármit mond.
2019. febr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem reagálod túl. Igaz, hogy ez "csak" megfázás, nem a halálodon vagy, de attól mèg ez a viselkedèse sokat elárul arról, ahogy viszonyul hozzád. Magyarul teljesen letojja a fejed, nem törődik veled, csak az a fontos számára, hogy ő jól èrezze magát. Elrángat tèged betegen, mert nagyon jól tudja, hogy tapintatlanság lenne otthon hagynia, ès hát anyucinak meg kell felelni. Az hogy veled mi van, te hogy èrzed magad, az tök mellèkes. Neki legyen jó.

Az a baj, hogy hagyod magad dróton rángatni, teljesen leminősítetted magad egy lábtörlőnek. Így persze, hogy mèg jobban nem tisztel, mert nem állsz ki magadèrt.

Muszáj volt vele menned? Nem. Megkèrt rá, de lehet ám nemet is mondani. "-Nem megyek, mert rosszul èrzem magam, pihenni szeretnèk. Te menjèl ha akarsz." Ennyi. Ha ennyire fontos neki az ivászat, akkor még vállalja ezt fel a szülei előtt is.

Ha megsèrtődik ezen, hogy nem "segítesz" neki akkor meg mi van? Rá kell hagyni.

Az is baj, hogy semmit sem tehetsz szóvá, mert egyből visszatámad, hogy lekorlátozod. Nagyon hagyod magad manipulálni, ès meghunyászkodsz. Szedd kicsit össze magad, ne rendelés ennyire alá magad.

2019. febr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"A címből azt hittem, hogy rákos vagy vagy vmi hasonló... Gyerekek, nőljetek már fel"


Mi az a "nőljetek"?

2019. febr. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Jogos, nőjetek, pardon :)
2019. febr. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!