Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én reagálom túl és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én reagálom túl és vagyok túl érzékeny vagy jogosan egyik rosszul?

Figyelt kérdés

A férjem elvárja a jó kajákat. Ez eddig oké. De ő elvárja, hogy minde napra feiss kaját csináljak. Ma csináltam neki rántott gombát és gondoltam tálalom hozzá neki a szerdai burgonyapürét. Erre elkezdte mondani, hogy az már rossz és nem fogja azt megenni. Kérdeztem, hogy csináljak akkor frissen. Erre mondja, hogy már unja azt stb stb.

Efajta viselkedést nem egyszer csinált már. Én nem tudom, hogy a többi nő hogy van vele, de én néha szívesen egyszerűsítenék a főzésem. Meg ugye a párom elvárja, hogy több összetevős legyen az étel. Hús, kétféle körettel mondjuk. Hétvégén meg persze még leves.

Én nekem nincs és nem is lesz kedvem minden áldott napra valami frisset csinálni.

Most emiatt én vagyok a szar???

Neki szinte csak az a lényeg, hogy milyen kaja van. Az hogy sminkelem-e magam vagy mit húzok neki mindegy. Ez furcsa nekem, mert úgy érzem, megszűnök mellette nő lenni, csak magam miatt adok a külsőmre. Ez demotiváló nekem.


Szerintetek? Mi a véleményetek erről a helyzetről?


30/N


2018. dec. 28. 17:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%

Ki milyen rózsát szakít, olyat szagol. Te választottad őt, te vagy még mindig vele, úgyhogy bocsi, de nem tudlak sajnálni.


Tanuljon meg főzni, ha minden nap friss kaját akar, vagy rendeljen.

Te pedig, látom, hogy egy papucs házi rabszolga vagy, mert minden kívánságát teljesíted, hisz mindig teszel elé friss kaját.

2018. dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Házvezetőnőnek jó vagy neki.
2018. dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen férfiak, hogy fúj, másnapos kaját nem eszik... Anyuci elkényeztetett fiacskája. Ha elvárja a jó kaját akkor csináljon magának minden nap frisset és megtudja milyen jó dolog a nőnek mindennap főzni meg a többi teendőket is pikk pakk csinálni. Legyen önálló, te meg ne aggódj emiatt, főzz úgy ahogy neked jó, ő meg egyen azt amit talál a hűtőben.
2018. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Jobban jársz, ha elmész szakácsnak, mert akkor kapsz pénzt a főzésért.
2018. dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

En amikor osszekoltoztem a parommal, kozoltem vele, hogy nem fozok minden nap. Nem is gazdasagos amugy se.


Szivesen fozok, szeretek fozni, de nem kenyszerbol, mert valaki elvarja, mert nem hazvezetono vagyok egy kapcsolatban.


Szoval mivel nalatok ez a felallas, szerintem nem jogos a kiakadas, mert te mentel ebbe bele.


De gondolom, leulni es meg beszelni a dolgot az mar nehez.

2018. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

Számomra fontos hogy egy nő ne éreze azt hogy ő egy cseléd, bocsi.

En is szoktam főzni, takarítani, mosni ,vasalni a saját ruháimat csak én szoktam , ebből nem engedek. :)

A főzés nem könnyű pláne valtozatosan és ne legyen egyhangú.

Amúgy igazad van. F.

2018. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy túlreagálod-e, ha nem akarod csinálni, és nem tetszik, akkor vagy megmondod neki, és lesz ami lesz, vagy csinálod tovább és sírsz. Szerintem tudod te magad is, hogy nem akarod ezt csinálni. Beszéld meg vele, aztán kialakul, hogy elfogadja e, vagy nem.
2018. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Te választottad.

Holnaptól várd el te is ugyanezt.

2018. dec. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
10%

Jaj de magas lóról vàlaszolgatnak megint! Mi az hogy miért van még mindig a FÉRJÉVEL? A fogyasztó társadalom... Ez meg egy sima hétköznapi nézeteltérés.

Szerintem annyiból túlreagàlod, hogy nehogy már ne mondhassa el őszintén a véleményét. Lehet érzékenyebb vagy a főztöddel szembeni kritikàra. Én sem szeretem nyilván,de attól még mondhatja,ha nagy ritkán tud mit.🙂 Én pedig úgy vàltoztatok rajta, hogy jó legyen. Ennyi. A többi dolog ami ezzel kapcsolatban felvetődött pedig megér egy újabb megbeszélést. Már ha ezt a krumplipüré dolgot nevezhetjük így egy megbeszélésnek, hogy oké szivi legközelebb ezt nem találom fel harmadnaposan. Már hogyha ez elhangzik a tanácsom után.

Egyébként még az étel házhozszállítás jutott eszembe rendszeres alkalmanként,ha irreàlisan minden napra elvàrnà, hogy más legyen. De szerintem itt nem erről volt szó.🙂

2018. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Szóval hogy egyértelműbb legyen a válaszom: ezt a kr.pr.dolgot beszéljétek meg így,viszont a többit ami ennek kapcsán felmerült szintén meg kéne beszélnetek. Hogy igényelnéd, hogy màsra is figyeljen.
2018. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!