Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális a barátnőm?

Figyelt kérdés
Szombaton megfáztam, hülye voltam,mert pólóban sétáltam egy ideig.Vasárnap este meg már nagyon rosszul voltam,köhögtem meg tüsszögtem állandóan,meg hőemelkedésem is lett.Hétfőn kihagytam a reggeli órámat, mert felkelni is alig bírtam,kaptam tőle fájdalomcsillapítót is,de ő azóta is csak kiröhög,hogy mekkora puhány vagyok,meg hogy ez csak férfinátha.Hőemelkedéskor vagyok a legrosszabbul egyébként,nem amikor már felment a lázam.Ő meg azóta b*sztat,hogy mekkora gyenge sz*r vagyok,meg hogy a hőemelkedés csak 38 fok felett kezdődik.Már rohadtul idegesít,hogy nem hiszi el,mert tényleg kib*szott sz*rul vagyok, egész nap csak fekszem,meg inkább kihagyok egy két napot a gyógyulásra,mint hogy nagyobb baj legyen.Szerintetek jogosan csinálja ezt velem?

2019. febr. 19. 17:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
17%

Mondd neki hogy ne piszkáljon.

Egyébként tényleg 38 celsiustól beszélünk hőemelkedésről.

2019. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

"A lázas állapotokat a következőképpen osztályozzuk (a továbbiakban a hónaljban mért hőmérsékletet vesszük alapul):

hőemelkedés: 36,8 és 37,8 C° között

alacsony láz: 37,8 és 38,8 C° között

magas láz: 38,8 és 39,9 C° között

39,9 C°-oslázfölött (különösen csecsemőknél, kisgyerekeknél, időseknél vagy krónikus betegeknél) már orvosi vészhelyzetről beszélhetünk, főleg, ha ez tartós és csillapíthatatlan!"

[link]

Idióták...

2019. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Felment végre 38,6-ra és tök faszán vagyok már végre,szóval abbahagyja szerintem,de köszönöm a válaszokat :D
2019. febr. 19. 21:36
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg a barátnőd szimplán tapló.

1. Igen nőként sz*r a menstruációs görcs, senkit nem érdekel különösebben, ha a ülök a buszon ( csak egy példa) és rám csúnyán néznek az idősebbek mert hogy fiatal nő minek ül, hogy van mersze akkor általában kétlem hogy belegondolnak hogy iszonyat mód fáj, kb. mintha ki akarnák szakítani a méhem. De ez van.. ezt szabta az anyatermészet el kell viselni kész. Csak azért mert városban, tömegközlekedésen stb. tartom magam úgymond attól én még otthon hadd szenvedjek már. Ilyenkor semmi másra nem vágyom minthogy otthon feküdjek és amikor meg is tudom tenni, megteszem. És marhára nem hiányozna hogy valaki beszólogasson emiatt. Ez szeirntem alap dolog lenne hogy ha másik rosszul van (teljesen mindegy hogy mi a baja) nem rúgunk bele még egyet.

2. Neki mégis mi a franc köze van ahhoz hogy te esetlegesen melyik órádat hagyod ki.?

3. Vannak akik túlreagálják a betegségeket de az olyanok akik ritkán betegek (spec én is egy évbe kb. 2-3x vagyok beteg ergo nem vagyok hozzászokva) azok szerintem nehezebben viselik.

2019. febr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A legbölcsebb dolog ilyenkor 2 napot feküdni.

Én már 37,1-nél nagyon szarul vagyok, ha tehetem otthon maradok.


Egy nő

2019. febr. 20. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Ignis Subdialis ***** válasza:
74%

Nem, nem normális és messze nem jogos, amit csinál. Amennyiben hosszú távra tervezel vele, azt javaslom, hogy ezt az esetet rögzítsd alaposan a memóriádban, mert bántalmazó kapcsolatból szabadulóktól lehet gyakran olyanokat hallani, hogy "ha jól belegondolok, korábban is volt olyan, hogy valami bajom volt és ő csak röhögött vagy bántott érte..." Lehet, hogy amit ő csinál, csak egyszeri, de masszívan verbális bántalmazás és ha ebben napokig örömet talál, akkor ezt inkább úgy hívják, hogy "intő jel".

Egy normális párkapcsolatban abszurd a hibáztatás önmaga is. Oké, hibázol, szenvedsz a következményeitől, egyszerűen perverz gondolat, hogy a másik még ezt tetézze és többször felhánytorgassa és emlékeztessen rá. A Te eseted hasonló. Nyilvánvalóan már eleve szenvedsz a saját magad hibájából, a barátnőd meg még beléd rúg egyet (többet).

Az egyszerűen nem áll, hogy Neked semmi jogod nincs szenvedni, hiszen mások sokkal jobban szenvednek. Egyedül Te tudod megítélni azt, hogy mit élsz át. Ha Te megteheted, hogy otthon maradsz, amikor rosszul vagy, rettenetesen gyerekes lenne azt elvárni tőled, hogy menjél dolgozni, csak mert én például nem maradhatok otthon (vagy azt képzelem magamról, hogy én nem maradhatnék otthon). Az pedig egyáltalán nem egy férfias tett, hogy a kórokozófelhőt hősiesen behurcolod közösségbe is.

Szerintem a kérdésedre Te is sejted a választ. Ha a másik bármilyen okból elesettebb, akkor az empátia és a segítség a normális, minden más minimum elgondolkodtató...

2019. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

A láz fokozatai


36-37 °C normál testhőmérséklet


37-38 °C hőemelkedés


38-39 °C mérsékelt láz


39-40 °C magas láz


40,5 °C igen magas láz

2019. febr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!