Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arab férfi barátnője vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arab férfi barátnője vagyok, de nem vállal fel?

Figyelt kérdés
1 éve együtt vagyok egy arab férfivel. Heti 1x-2x együtt töltjük az estéket nálam, soha nem alszik itt. Nála nem lehet, mert haverjával közösen bérelnek lakást és oda nem szívesen vinne fel engem, mert ez "náluk" nem szokás. Tervezzük az összeköltözést, de amikor elkezdek albérletet nézegetni, minden lakásra talál kifogást. A problémám az, hogy nem vállal fel sem a családja előtt, sem barátok előtt. Azt mondja "náluk" ez nem szokás, bemutatni a barátnőt, csak ha el akarna venni feleségül. Sokszor, ha hívom nem veszi fel a telefont, később vissza ír vagy ha teheti vissza hív. Kezdem azt hinni, hogy van valami amit nem mond el nekem, hogy van valakije, engem csak kihasznál? Jól gondolom vagy csak paranoiás vagyok?

2019. febr. 20. 16:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vagy van valakije, vagy csak szimplán nem akar tőled semmi komolyat és haknizik neked. Kicsit nézz magadba, ez a jelenlegi felállás téged boldoggá tesz?


30N

2019. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
51%
Prostit nem szokás felvállalni, akkor sem, ha ingyé van.
2019. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
80%

Két dolog lehetséges:

1.felesége van és te a szeretője vagy

2.csak egy kapcsolat ami majd feledésbe merül


Az arab férfi csak a családját tiszteli, mindenki más ku.va az ő szemében. Maximum egy emlék leszel neki. Én is hallottam olyan storyt ahol az egyetemi évei alatt barátnője volt, de azt a lányt kellett elvegye akit az anyja és a lánytestvérei szemeltek ki a számára.

Az arab férfinek a család a legfontosabb, a csillagokat is lehazudja, ha meg akar kapni valakit, de feleségül csak olyan nőt vesz el akit érdemesnek tart erre a célra. Családnak csak akkor mutat be, ha nagyon komoly a szándéka, barátoknak pedig be sem mutatja sem a feleségét, sem a lánytestvéreit. Azért nem mutat be téged senkinek, mert szégyelli magát, hogy nem az iszlám előírásai szerint él (házasságon kivüli szex tilos az iszlám szerint). Ne reménykedj, ha el is vesz majd feleségül csak az ő szabályai szerint kell élj. Az iszlám egy életforma, a muszlimok másképpen gondolkoznak és más az értékrendjük.

Egy muszlim férfi ahogy bánik az anyjával és lánytestvéreivel, úgy fog bánni a feleségével is, ezért kell megismerni előbb a családját.

Ne hagyd magad hitegetni és kihasználni!

2019. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
87%
én meg megmondanám, hogy nálunk meg így szokás, hogy felvállalom a kapcsolatomat. ha komolyan akarja, akkor vállalja fel, ha meg szórakozik csak, akkor viszontlátásra.
2019. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
72%

Az ilyen ostobák, mint te, járatják le a női nemet. Mi a francnak kell arabbal lenni? Nem tapasztalták már milyenek a nőkkel ezek? Még a "saját" nőiket sem tisztelik, majd pont másfajtát fognak!


Igazuk van az előttem íróknak, téged csak arra használ. Komolyan nem értem, hogyan lehetnek ennyire hülye emberek, mint te is.


Meg bele is zúgtál...nem baj, majd kiveri belőled!

2019. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nálunk nem szokás olyan elcsépelt.


Én töltöttem 1 évet muszlim országban, és ha azt mondtam volna valamire, hogy ez nálunk nem szokás, kib***tak volna az országból, mint macskát ******. :) És ez még csak a jobbik eset!

2019. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy egyoldalú vonzalom a részedről és csak tönkremész bele.

Szakíts vele és keress valakit, aki nem csak arra a néhány órára tart fontosnak.

2019. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos aki azt írta,hogy el lehet tekinteni a származásától,annak nincs igaza,mert nem lehet európai gondolkodással nézni az ő hittel átitatott kultúráját.

Teljesen más a gondolkodásmódjuk,még akkor is ha nem tűnik nagy hitgyakorlónak.

Csatlakozok az elöttem írókhoz,nem fog téged emberszámba sem venni,amit nagyon sok nő nem hisz el és sajnos a saját kárukon tapasztal meg.

Nekem is volt női ismerősöm,akit egy kis sunyi török ékszerboltos lazán kicsábított,majd másfél év múlva úgy kellett hazaszöktetni,mert már az utcára sem engedte ki és a régi barátaitól is el lett tiltva.

Lassan kezdem megérteni az itt siránkozó fiatalokat,hogy tényleg nehéz a mai világban barátnőt találni,mert nagyon sok lány késztetést érez,hogy külföldi pasit fogjon.Bár mindenkinek szíve joga olyan párt keresni akit akar,de engem elszomorít,hogy miért nem lehet egy rendes magyar pasit keresni.

A saját érdekedben zárd le ezt a kapcsolatot!

2019. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Házas tuti! Vagy van egy komoly kapcsolata amiből szeret kikacsintgatni!
2019. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Szerintem házas, te meg csak úgy vagy neki
2019. febr. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!