Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arab férfi barátnője vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arab férfi barátnője vagyok, de nem vállal fel?

Figyelt kérdés
1 éve együtt vagyok egy arab férfivel. Heti 1x-2x együtt töltjük az estéket nálam, soha nem alszik itt. Nála nem lehet, mert haverjával közösen bérelnek lakást és oda nem szívesen vinne fel engem, mert ez "náluk" nem szokás. Tervezzük az összeköltözést, de amikor elkezdek albérletet nézegetni, minden lakásra talál kifogást. A problémám az, hogy nem vállal fel sem a családja előtt, sem barátok előtt. Azt mondja "náluk" ez nem szokás, bemutatni a barátnőt, csak ha el akarna venni feleségül. Sokszor, ha hívom nem veszi fel a telefont, később vissza ír vagy ha teheti vissza hív. Kezdem azt hinni, hogy van valami amit nem mond el nekem, hogy van valakije, engem csak kihasznál? Jól gondolom vagy csak paranoiás vagyok?

2019. febr. 20. 16:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
18 - én vagyok, aki azt mondtam, hogy a származástól eltekintve adtam választ - de csak azért, mert ha egy európai férfi viselkedne ugyanígy, az is intő jel lenne, a leírt problémák függetlenek az illető vallásától. Az egy dolog, hogy muszlim férfiban sosem tudnék megbízni (unokanővérem feleségül ment egy pakisztáni férfihez, nagyon jól tudom, miről beszélek), de ha csak és kizárólag tényleg a leírtakat nézem, azokat egy európai fehér ember is ugyanúgy csinálhatná, és akkor is ugyanolyan rossz és baljóslatú lenne. Ebből a szempontból mondom, hogy ez nem függ a másik származásától.
2019. febr. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
De mondd már meg, hogy mit szeretsz benne? A külsejét? Azon kívül? Mert gondolom nem azt, hogy nem vállal fel, hogy nem veszi fel a telefont, hogy a kultúrája és az értékrendje teljesen más, mint a tiéd, hogy titkolózik, stb.... Térjél észhez.
2019. febr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

"Náluk az nagy megtiszteltetés, ha együtt alszanak valakivel (a feleséggel sem nagyon szoktak, csak ha éppen jóban vannak)!"


Honnan veszed ezt a hülyeséget? Együtt alszanak a feleséggel, max, ha összevesznek külön alszanak. Nagyon jól ismerem ezt a kultúrát, 26 évig éltem az arab férjemmel.


"A családon belüli eröszak viszont törvényadta joga minden arab férfinak, társadalmi nyomás miatt pefig kötelező!!!"


Soha egy újjal nem bántott a férjem, ha valamin összevesztünk max kiabáltunk, de soha nem bántott senkit.


Tény viszont az, hogy szeretnek irányítani mindenkit, de ez a kultúrájukból fakad, mert férfiuralom van. Na engem soha nem tudott irányítani és ez lett a válásunk oka is. Összevesztünk, el akartam válni, bosszúból kikezdett a bérlőnkkel és másfél évig szeretőzött.

Péntekenként mecset helyett dugni ment, ezt a szeretőtől tudtam meg. Másfél év múlva a szerető kitálalt nekem, lassan lassan a szeretett férjemböl kiszerettem.


Amúgy nagyon szép életet éltünk, volt sok veszekedés is, de ez normális. Szerettük egymást és soha nem féltem a családja körében. De teljesen másképpen élnek és gondolkodnak, mint mi.

Minden család más és más, mint ahogyan itt is, de 4 dologban egyformák:

1.az arabok nagyon nagylelkűek, főleg a férfiak. Erre vannak nevelve, hogy óvják a családot, nem is tudnak másképpen gondolkodni,

2.nagyon családcentrikusak,

3.a tisztelet a legfontosabb náluk,(a szeretet kialakul)

4.iszonyatosan bosszúállók (családtagot simán kitagadnak, ha szégyent hoz rájuk, vagy becsület gyilkosság)



Ez jellemzi az életüket. És én is sokszor hallottam annó azt a mondatot, hogy "nálunk ez nem szokás", de én visszaválaszoltam, hogy nálunk pedig "EZ a szokás".


A csillagokat is lehozzák, ha szeretnek valakit, de ugyanakkor nagyon tudnak hazudni, ha meg akarnak kapni valakit. Képesek akár pár napra is elvenni feleségül valakit, hogy legalizálva legyen a szex arra az időre. Az iszlámot a saját képükre formálják. De ez inkább a férfiakra jellemző. De voltunk már nyaralni tengerparton és mellettünk bikinis arab lányok, akik amikor kijelentkeztek a hotelből kendőbe voltak burkolva... Sok hazugság övezi az arab férfit, ha nem teljes szívéből vallásos csak a családnak akar megfelelni.


13#voltam

2019. febr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
62%
Én apád helyébe se vállalnálak fel.
2019. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzàszólàsokat.
2019. febr. 21. 22:28
 26/27 anonim ***** válasza:
44%
Keresed a bajt. Arab pasas. Eszednél vagy?
2019. febr. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Többet kellene tanulmányoznod az iszlám szokásait és a sária törvény szabályait. Ha ezt tetted volna akkor tudnád, hogy egy arab férfi sohasem az európaiak eszével gondolkodik még akkor sem ha itt született. Otthon náluk az iszlám hit szerint intéznek mindent. Ha meg akarnád tartani akkor át kellene térj a hitükre. Volt már erre példa, de van bőven ellenpélda is. Az első verés után esetleg megbánnád
2019. febr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!