Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomról megtudtam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomról megtudtam, hogy az exét, akivel 10 hónapja szakított, meghívta a lakására és felajánlotta neki, hogy az éjszakát is nála töltheti. Mit jelenthet ez? Össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

A barátom szakított 10 hónapja ezzel a leányzóval, és mi rögtön összejöttünk, mert előtte már adta jelét, hogy bejövök neki.

Szerelmesek voltunk/vagyunk. De én még nem költöztem a barátomhoz, időnként hol itt, hol ott vagyunk együtt, tehát ő most egyedül él.


Az exére többször ráírt, és meghívta közös filmnézésre, társasozásra magához, és írta, hogy ott is aludhat.


Az exe tudhatja, hogy én képben vagyok, mert annak idején is megtudta, hogy miattam szakított vele a barátom.


Most a párom miért keresi őt, miért hívja meg hétvégére, és éjszakára is magához?


Nekem a leányzó szólt erről, rám írt és megkérdezte, hogy még együtt vagyok-e a párommal, mert őt keresi, elhívja inni, magához, de engem egyik ilyen meghívós levelében sem említ a barátom.


A kapcsoltunk tehát még csak 10 hónapos, én szerelmes vagyok, azt hittem, a párom is.


Nem értem miért keresi az exét, és főleg milyen dolog, hogy a lakására hívja, és éjjelre is.


Ez csak szerintem gáz? Nem akarom felfújni, nem is tudom mit gondolja erről.


Ti mit tennétek a helyemben?


Én 28, párom 33, ex 25



2019. febr. 17. 02:55
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
85%

Nem tette túl magát az exén. Annyi eszed meg lehetne nőként, hogy tudod, ha egy pasi filmezni hív, az burkolt célzás arra, hogy megakarja dugni.

De viszont ebből a szempontból az exe normális volt, mert csinálhatta volna azt, hogy nem mondja el, és megcsal a pasid.

De ő megkérdezte, hogy együtt vagytok e, mert ő legalább tudja, hogy szex miatt akarta magához csalni a pasi. Én inkább kilépnék a helyedben ebből a kapcsolatból.

28 éves vagy, de nagyon naiv. Sajnállak.

2019. febr. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%
Kideríteném, hogy valóban odahívta-e, vagy csak az ex akar bosszút állni, és tönkretenni a kapcsolatot. Ha valóban hívogatja, akkor azonnal lapát.
2019. febr. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
85%
Te is tudod, hogy mit kell tenned, de ha megerősítésre vársz itt van: dobd ki mert 99%, hogy megcsal,vagy meg akar csalni. sajnálom
2019. febr. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

láttm erről szóló üzenetváltást, amit a párom írt neki.


nem vagyok naiv, ugyanakkkor nehéz elképzelnem, hogy újra akarja kezdeni az exével, mert nem a leányzó szakított, hanem a barátom.


és a mi kapcsoltunk még friss, még nem múlhatott volna el a szerelem, a tűz.


a párom azt mondja, tényleg csak társasozni akart, meg filmet nézni esetleg, mert azon a hétvégén nekem más dolgom volt, és hogy ez csak barátság, engem szeret.


és eddig ezt is éreztette velem, hogy engem akar, nagyon hideg zuhany volt, hogy még keresi az exet.


a leányzó nem ment ki a páromhoz, miattam.

2019. febr. 17. 03:41
 5/39 anonim ***** válasza:
95%
Azért nem ment el a csaj, mert tudja, hogy megakarja baszni. Legyen már egy kis eszed. Ha nekem lenne barátnőm, és valamiért nem tudna jönni, csinálnék olyan dolgot, ami a hobbim, vagy ilyesmi, nem egy régi exemnek írnék, hogy ugyan már, nincs jobb dolgom, mert barátnőm nem jön, nem lenne kedved átruccanni filmezni -.-.
2019. febr. 17. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
90%

"a párom azt mondja, tényleg csak társasozni akart"


Tényleg nem akarom megbánni az érzéseidet, de ezt te komolyan el tudod hinni???

2019. febr. 17. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

bszki, nem, nem akarom elhinni.


sokkoló volt, mert azt gondoltam minden oké.


engem egyáltalán nem említett ezekben a levelekben, ezért írt rám a csaj, h. mi még együtt vagyunk-e.


és többször ne ostobázzatok le, utálom az ilyen személyeskedést.


engem ez sokkolt, mert nagyon más, mint amiben 10 hónapja vagyunk.

2019. febr. 17. 04:13
 8/39 A kérdező kommentje:

"Sőt, olyankor volt, hogy próbálkoztam, amikor a másik fél lökött el, egyszer-egyszer újra kerestem."


a pasim dobta ki a csajt.


szerintem azért ez mégis más.

2019. febr. 17. 04:14
 9/39 anonim ***** válasza:
71%

Jó, akkor hozzá teszem, mert úgy látszik lényeges (én mondtam azt, hogy attól mert a pasid dobta...)


Engem egy másfél éves kapcsolatból 5 éve dobott ki egy olyan ember, aki a világomat jelentette.

De viszont undorító módon viselkedtem sokszor vele, mert olyan élethelyzetben voltam, hogy akkoriban senkivel nem tudtam normális lenni.

Most nem kell tudnod azt, hogy mivel, de megvádoltak egy dologgal. És nagyon brutális volt.

Úgy ért véget a kapcsolatunk, hogy tiltották tőlem, illetve rendőrségi ügy lett a vége. 2 év próba időt kaptam.


Még is, ennyi szar után, kb 3 és fél évvel később, úgy hogy le voltam tiltva nála, feloldott. Be is jelölt facebookon.

Olyanokat mondott, hogy nem kell a múltban élni, meg felejtsük el a múltat. Barátkozni akart.

Csak sajnos ő az én életembe olyan ember volt, akin MAI NAPIG nem lettem túl. És mivel visszament pont akkor az egyik exéhez, és mesélgette, hogy mennyire szereti, nekem ez marhára rosszul esett, illetve volt is valakim.. megmondtam, hogy nem akarok barátkozni.


Nem tudom, hogy mi lett volna a dologból, hogy ha nem tiltom le és barátkozom vele. Nem tudom, hogy visszajött volna e, vagy megakarta volna e újra próbálni velem. Lehet, hogy nem. Lehet, hogy csak én képzelem ezt, hogy ez lett volna a vége, fene tudja.

De szerintem csak azért, hogy barátkozzon, nem hiszem, hogy valóban megkeresett volna, mivel sosem voltunk igazán barátok. Már mint nem barátságból jöttünk össze, hanem csak összegabalyodtunk úgy mond.

Szóval nem tudom mi oka volt rá, hogy tényleg megkeressen.

De ha ő, aki dobott engem, megkeresett és nem vártam ki a végét, hogy mi lett volna belőle; ne hogy már a te pasid, aki dobta a csajt, ne akarna valamit a csajtól.

Lehet van benned valami, amit hiányol, és az exében meg volt. Lehet nem szereti veled a szexet és vele jobb volt. Lehet ő akarna olyan dolgot, amibe te nem mégy bele, mondjuk popsi szex.. nem mindenki szereti azt se.

Lehet az exétől megkapta. És sajnos sokszor van olyan állati ösztön, hogy bármi áron megakarja kapni azt, amit nem kap meg a párjától.

Jó most ez csak egy példa volt, nem biztos, hogy erről van szó.


De egy biztos, hogy kell neki az exe.

2019. febr. 17. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
94%
Könyörgöm, ne legy ilyen naiv, mert ott van minden elotted! Azert jott rogton ossze veled a csavo, mert elso felindulasbol jo otletnek tunt, aztan elkezdett visszavagyni az exehez. Ezert elkezdte kipuhatolozni, hogy az exnek milyen erzesei vannak ezzel kapcsolatban. Inkabb koszond meg az egnek, hogy a csaj nem olyan gerinctelen mint ez a hu de szerelmes pasid, es le akarta tisztazni a dolgokat. Nincs tisztelet feled a reszerol, nincs szerelem, nem ertem, hogy miert a parod meg ez az illeto. Nincs mit ezeken elhinni vagy atgondolni. Az a pasi, aki a hatad mogott noket athiv magahoz tarsasozni, az dugni akar. Csak nem veled.
2019. febr. 17. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!