Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők titeket zavarna?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom.Messze lakik és egy év után újra tudunk kicsit találkozni.Nekem azóta lett barátnőm,de szeretnék vele összefutni.Titeket zavarna ? A barátnőmnek is van egy fiú havarja és nem zavar ha összefutnak mert bízom benne,ha meg víhető esetleg a barátnőm találok mást.Azért kényes a téma,mert a barátnőm viszont bizalmatlan.
2019. febr. 22. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Nem minket kell megkérdezni, hanem a párodat. Vele kell ezt megbeszélni.

Engem nem zavar, de ha a barátnőd egy hisztis féltékenykedős p..csa, akkor biztos kiveri nála a biztosítékot ez.

2019. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kedves kérdező,

Szerintem ebben semmi furcsa nincsen, s egyáltalán nem zavarna.

Attól függ, hogy hogyan reagál rá a barátnőd, hogy milyen a kapcsolatotok.

Ha jó, egészséges és mindketten megbíztok egymásban, akkor őt sem fogja zavarni, mert tudja, hogy szereted és nem csalnád meg.

Remélem fogsz tudni találkozni a barátoddal, s jó lesz, de előtte mindenképpen beszéld meg a barátnőddel, hogy ne legyen félreértés. :)

Remélem tudtam segíteni valamennyit

2019. febr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem igazán tudom megérteni. Neki is van egy fiú barátja tehát tudnia kellene, hogy létezhet pusztán baráti alapú kapcsolat egy férfi és egy nő között, de mégis bizalmatlan...Egyébként meg az én egyik exemnek sok lány barátja volt mindig is úgy voltam vele, hogy ha bármelyiküktől akarna valamit is akkor velük jött volna össze nem velem. Nekem is vannak fiú barátaim és elvárom, hogy a párom ezt el tudja fogadni és megbízzon bennem, ugyanígy én is megadom a bizalmat a másiknak és ahogy mondtad, akit vinni lehet azt vigyék is, minél hamarabb, olyan pár nekem nem kell.
2019. febr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam ez úgy néz ki amióta az eszemet tudom, hogy ha nincs titkolni valóm akkor átmegy náluk a történet. Amúgy ha ködösítés van, még akkor sem megy át ha nincs nő a dologban. Ettől függetlenül nem örült egyik sem ha a nő barátaimmal mentem ide-oda. De nem volt belőle botrány.
2019. febr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!