Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fogunk tudni együtt élni, ha ilyen gondjaim vannak? 26/N

Figyelt kérdés
Ősz körül tervezzük hogy összeköltözünk a párommal, mivel addigra jön össze az önerő a hitelhez. Most mèg mindketten szüleinknél lakunk de mindig én megyek ki hozzá pár napra. Egy helyen is dolgozunk így minden nap találkozunk, de sztem az lenne a normális ha egész héten ott lennék náluk. Na és itt kezdődnek a bajok. Ő sajnos nem jöhet hozzánk itt aludni napokra mert szüleim nem engedik, meg kicsi lakásba lakunk. Ők családi házban, és a tetőtérben csak mi vagyunk. A konyha, mosógép viszont közös. Az anyukája szokott általában főzni és én lassan másfél év után sem érzem hogy ki tudnék náluk bontakozni. Belefáradok hogy mindig vinnem kell itthonról a ruháimat meg itthon mosni. Anyukája már egyszer azért is szólt miért porszívózok a tetőtérben, meg mikor hazamentek nagyszülőkhöz én kimostam párom ruháit. Szóvá tette, hogy máskor várják össze többet. A másik talán legnagyobb problémám hogy náluk sose tudok elmenni wcre mert sokszor székrekedésem van. Mondjuk itthon se tudok mindig de jobban érzem magam itt legalább és nem szorongok. Ha párommal majd összeköltözünk szerintetek ott nem lesznek ilyen gondjaim?
2019. febr. 23. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha összeköltöztök, ott már csak ketten lesztek, ergo megszűnik a probléma. Vagy én értek valamit rosszul?
2019. febr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
#1, én is így értem
2019. febr. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Közös hitelt felvenni 10-15-20 évre valakivel, akivel valójában egy percet nem éltetek együtt, k_rva bátor dolog... Én nem sok jót jósolok nektek, de ne legyen igazam.
2019. febr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki miatt szorongsz, az az anyós, nem pedig a párod. Nem lesz probléma.
2019. febr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A probléma az anyósod, de az is, hogy a pàrod nem segît ezt jobban kezelni. Azt megértem, ha egyböl albiba mentek sosem lesz önerő. Azt is, hogy hiàba beszéltek szüleitekkel, vàltozni ők nem fognak, de nagyon meredek 0 perc együttélés utàn egy 20 éves hitel. Sztem gyüjtsétek össze az önerőt, tegyétek el, majd legyetek albiban 6 hónapot, ha oké a dolog akkor vegyetek fel hitelt együtt. Most azt hiszitek ismeritek egymàst, de még nagyon fiatalok vagytok. Hidd el, hogy együtt lakni, közösen fizetni a lakhatàst és azt megteremteni, hàztartàst vezetni, kiszinezni a beszürkült hétköznapokat, vita utàn tér nélkül kibékülni, mert nem úgy van, hogy öszeveszünk mindenki hazamegy lenyugszik és csà, letenni a hatàrokat kinek szülei mikor mennyit jöhetnek, vagyonközösséget vàllalni stb az egész màs, mint néha együtt aludni és együttjàrni.
2019. febr. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

" Ha párommal majd összeköltözünk szerintetek ott nem lesznek ilyen gondjaim?"


Nem lesznek, mert ott nem egy család kellős közepén fogtok élni (ahol mellesleg k..vára zavaró tényezők vagytok, bármit mondanak is a párod szülei).

2019. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!