Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex hiány ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex hiány ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Párommal 5 éve vagyunk együtt van egy gyerekünk ma már addig jutottunk hogy én akár minden nap szexelnék én még mai napig kívánom de ő sose akar van hogy havonta egyszer csináljuk de akkor is csak szerintem azért mert már nem bírja a folytonos nyaggatásom hogy legyen már valami . Ő azt mondja a szulestol teljesen frigid lett semmi kivanas nincs benne . Semmi nem segít már se változtatás van már ilen eszköz meg olyan de semmi .. én már nem bírom ezt az elhanyagolást ti mit tennétek?

2019. febr. 23. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Prosti.
2019. febr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Szakítás? Vagy meg akarod csalni? Vagy szendvedni életed végéig?

Ezek az opciók.


N

2019. febr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
A kérdésedre válaszolva elhagynám.
2019. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Párterápia, szexuálpszichológus. Próbáljátok megoldani a helyzetet. Persze ez kettőtökön múlik, ha nem mutat hajlandóságot akkor marad a szakítás.


De kezdetnek nézz kicsit magadba is, lehet neked is van sarad elég rendesen. Ha úgy él mint egy bentlakásos dada akire néha ráfanyalodsz elhiszem, hogy semmi kedve nemiéletet élni. Éreztesd vele, hogy nő, kényeztesd, hódítsd meg újra mint egykoron.

2019. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mikor szült. Pár hét után tényleg ne várj valami nagy csodát.
2019. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4/5 egyáltalán nekem semmi saram se semmi én folyton kívánom kimutatom de tőle semmi ! Nem bentlakásos !dolgozik csak fiúk között van már nemtudok másra gondolni mint hogy máshol kapja a kielégülést .
2019. febr. 23. 20:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld feltüzelni, vagy egy kis romantika... Hátha. :)
2019. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted egy nő arra izgul fel, hogy a másik állandóan jelzi, hogy toszná, mint a lovat?? Szerintem te semmit sem teszel azért, hogy benne is legyen vágy, hanem csak közlöd vele, hogy ma is meghágnád, azt csá.
2019. márc. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pedig ez nem így van . Akármilyen kedves vagyok aranyos rendes hétig is akár akkor sincs kedve..
2019. márc. 22. 06:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy van valakije, vagy teljesen elhidegült, vagy mindkettő.
2019. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!