Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel közel 4 éve voltunk együtt... Egyik napról a másikra kijelentette, hogy neki ez így nem megy már tovább... Sajnos az egyetemi tanulmányaink végett külön voltunk 100 km távolságra és most vizsgaidőszak alatt keveset tudtunk találkozni, de ebből nem érzékeltem eddig azt felőle, hogy baj lenne... Mikor ezt kijelentette, hogy ő nagyon szeret de már nem szerelmes előtte még 3-4 napig együtt voltunk és ugyanolyan volt minden mint régen. Én felajánlottam, hogy felköltözöm hozzá, mivel tudnék fent is gyakorlatot csinálni és elutasította... Én küzdeni szeretnék érte... Nem tudom mit kellene tennem... Tanácsot várok. 24/F ő 23/L

2019. jan. 30. 02:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor szabad küzdeni valakiért ha a másik is akarja.Ha nem így van akkor semmi értelme.
2019. jan. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy nem vetted észre a jeleket vagy jól leplezi. Hagyd elmenni. A távkapcsolat tényleg idegörlő. De lehet nála nem ez tett be.
2019. jan. 30. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És hová költöznél,a másik pasi mellé,van neki már más törödj bele. Engedd el,sose akarj kierőszakolásból vagy sajnálatbol legyen veled vki,annak a vége ugyis h az eljátssza ideig azán v lelép v megcsal..
2019. jan. 30. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!