Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találkozhattam vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találkozhattam vele?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg,hogy nagyon szerelmes voltam egy személybe.Sajnos a sors úgy hozta hogy már fél éve nem láttam és nem beszéltem vele (elég nagy a távolság,főleg most,hogy egyetemen vagyok).Nincs a közösségi hálón,telefonszámát sem tudom,de amúgy sem kereshetném,mert családja van. Most lett volna lehetőségem találkozni vele és utoljára beszélni egy alkalmi esemény kapcsán,amire mindketten meg lettünk hívva.Sajnos nem láttam és nem beszéltem vele,mivel a 120 személyből ő volt az egyetlen aki lemondta (egy lehetőséget kapott és az miatt)

Tényleg létezik a véletlen műve? A sors is úgy akarta,hogy ne találkozzunk és felejtsem el? ( csak beszélni szerettem volna vele,hiányzott). Amúgy a kapcsolatunk jó volt,kedveltük egymást.


2019. febr. 23. 20:42
 1/2 Karena26 ***** válasza:
Szerintem nem volt véletlen, hogy nem találkoztatok a rendezvényen. Családos embert hagyd békén, és inkább legyél arra nyitott, hogy a neked való, független férfiak rádtalálhassanak! Nagyon önző viselkedés olyanon lógni, akinek már megvan a párja. Gondolom fordított esetben neked sem esne jól...
2019. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom,nem szerettem volna tőle semmi olyat ami nem helyén való,csak még egyszer utoljára beszélni mint 2 barát
2019. febr. 23. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!