Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben mi az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mi az ideális? (minőségi idő)

Figyelt kérdés

Oké, először is: én sem vagyok tökéletes, rugalmatlan vagyok és egy csomót el tudok szöszmötölni olyan dolgokkal, amik másnak fele annyi idő lennének. De tényleg próbáltam korrekt lenni.

Most, hogy szorgalmi időszak van, megkérdeztem a barátomat, hogy mennyit szeretne találkozni évközben. Ő azt mondta, hogy minden nap menjek át hozzá egy 2-3 órára és a hétvégéket töltsük együtt. Én heti három napot javasoltam neki, mert dolgozom egyetem mellett. Azt mondta, neki az kevés. Végéül kiegyeztünk amellett, hogy én heti háromszor edzeni járok, heti 16 órát dolgozom, cserébe viszont heti ötször nála alszom és minden hétvégén együtt vagyunk és csinálunk valami közös programot (mozi, kirándulás, buli). Gondoltam, oké, ezt jelenti felnőttnek lenni. De nem tartja magát ahhoz, amit ígér. Random rám ír, hogy mit csinálok (pontosan tudja, hogy dolgozom és szünetem van vagy otthon tanulok), és rátér a lényegre, hogy unatkozik, nincs-e kedvem összefutni. Olyankor vagy tizedszerre elmondom neki, hogy dolgozom, és ekkor végzem, aztán megírja, hogy jó, akkor elém jön munka után és felvesz vagy busszozzak a lakásához, csinált vacsorát (az albérletem 5 percre van a melótól, az ő lakása 15). Többször felhívott munka után (munkaidő vége után pontosan 1(!!!) perccel), hogy mit csinálok és nincs-e kedvem átmenni. Mondom neki, hogy este úgyis átmegyek hozzá, de gyorsan megyek edzeni előtte, erre ő, hogy ő most szeretné, ha átmennék.


Sokat gondolkodtam, hogy mi lehet a baj, és én vagyok az, aki noszogatja, hogy menjük hétvégén ide-oda, de ő csak otthon üldögélne. Nekem az is jó, de utólag meg ő panaszkodik, hogy nem csinálunk semmit soha.


2019. febr. 24. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Túlságosan kisajátít. Nem a legegézségesebb ez így , mindenkinek szüksége van egyedül létre.
2019. febr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Most tegyük félre a jelenlegi helyzetet. (Bár, már önmagában ez is problémás, hogy egyedül nem tud mit kezdeni magával és folyamatosan nyaggat, nem érti meg, hogy most más dolog is fontos.)

Szerintem később ez nem fog működni. A tespedős emberekkel egy idő után nehezen jönnek ki azok, akik több programot akarnak. Nekem is volt egy barátnőm, akivel abból állt a hétvége, hogy együtt voltunk, esetleg beugrottunk egy boltba, aztán megnéztünk 1 vagy 2 filmet. Oké, néha jól esik a tespedés, de nekem egy idő után zavaró lett, hogy még egy normális sétához sem volt kedve. Más apróságokban is kijött ez a lustaság, szóval utólag visszagondolva nem érte meg a kapcsolat egy idő után.

2019. febr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen kisajátít. Én biztos nem üldögélnék vele minden hétvégén.

Heti 3 alkalom bőven elég. Hátráltat. Én megfulladnék.

2019. febr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az jön le abból amit írtál,hogy úgy történnek a dolgok ahogy ő akarja. Ami neked fontos az háttérbe kerül. Kell ez neked? Hogyha otthon ülős, te meg mennél hova tart ez a kapcsolat, később sem lesz jobb!
2019. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!