Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baràtnöm miért akadt ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baràtnöm miért akadt ki ennyire amiért én mindenképp fiú babàt szeretnék abban az esetben ha úgy döntünk vàllallunk gyereket?

Figyelt kérdés
Beszélgetünk erröl és én megemlitettem hogy nekem làny nem kell mindenképp csak fiú. Erre annyira ideges lett haza ment anyóshoz bögni az meg felhivott és ugatott velem a telefonban. Komolyan ezek megörültek?? Azon gondolkodom lehet szakitok inkabb. Unalmas a baràtnöm mindig kiakad dolgokon. 26F

2019. febr. 25. 12:52
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
98%
Ebben a sztoriban te vagy a birka komám.
2019. febr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Miért is? Én csak öszinte voltam.
2019. febr. 25. 12:56
 3/40 anonim ***** válasza:
98%
Azt ugye tudod, nagyokos, hogy a gyerek neméért csakis te leszel a felelős? Ha lányt csinálsz az csak a te hibád lesz. Amúgy tegyél neki egy hatalmas szívességet és szakíts vele, nálad bárki jobbat érdemel.
2019. febr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts bátran, akkor legalább megadod neki az esélyt egy normális kapcsolatra, ahol nem lesznek irreális elvárások. A genetikát nem tudod befolyásolni...
2019. febr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
98%

Én ki is vágtalak volna a barátnőd helyében.

Hogy lehet valaki ilyen ostoba, mint te?

Talán addig küldöd abortuszra a barátnőd, míg fiú nem lesz?


Mondd, hogy csak trollkodsz!

2019. febr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Jájj. Volt egy megtörtént (!! ). sztori évekkel ezelőtt. A pasi fiút akart, hát mit ad ég lány lett.

Erre , mikor bement afeleségéhez, elhordta minden sz@rnak, hogy nem volt képes fiút szülni.

Az egyik orvos nem bírta hallfatni, félrehívta, aztán tartott nrki egy gyors biológiai órát, a női meg férfi kromoszómákról, szaporodásról.

Merthogy igen, csakis a spermium kromoszómakészletén múlik, a nőknek mindig XX, a férfiaknak XY . Ha “X” X nemi kromoszómás spermiummal egyesül - lány lesz, (XX) ha Y nal , fiú (XY) . Ennyike.

2019. febr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és csak addig akar egy pasi fiút, míg lánya nem születik,

Első perctől szinte magukba tudják zsongatni az apjukat. Ez tapasztalat :)

2019. febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy mindenképp??? És ha lány lesz mit fogsz csinálni? Taigetosz vagy örökbe adjátok?
2019. febr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
És mit tennél ha lány lesz? Megfojtod?
2019. febr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennek hiába magyarázzák a kromoszómákat.
2019. febr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!