Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfi gondolkozás nagyjából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi gondolkozás nagyjából csak a szexről szól?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az ismerkedéseim során a férfiak nem adnak időt. Szinte azonnal, vagy 1-2 nap elteltével azonnal a szexet firtatják. Még nem is ismerjük egymást, mondhatni a kezdeti szimpátián túl még nincs is semmi más, de már minden a szex körül forog náluk. Van aki direktbe megkérdezi hogy milyen extrákat szeretek, vagy neki mi a kedvence.

Amikor azt mondom nekik hogy ez a tempó túl gyors, megsértődnek, sőt volt aki szó szerint leordított hogy mit képzelek én, ez már nem a középkor, és igenis a nők is benne vannak már az első randin mindenbe. Én most egy kissé elbizonytalanodtam a társkeresésben.

Volt hosszabb kapcsolatom is régebben, de az elmúlt időszak nagyon rossz tapasztalatokat hozott. Olyan is volt, aki nem tudta megérteni hogy nem akarok semmit, és folyamatosan zaklatott!


Elsősorban a nőket, lányokat kérdezem, hogy ti is tapasztaltátok ezt a szexorientált, már már erőszakos nyomulást a férfiak részéről?



2019. febr. 25. 13:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%

Nem.

Az, hogy te milyen kanokat néztél ki magadnak, már más kérdéskör.

2019. febr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyenek is, de ők rögtön repülnek.

Tarskeresokon tulprezentaltak a nyomi, görcsösen kurni akarok. Csak beprobalkoznak, ne foglalkozz velük.

Már tegnap is megkérdezted.

2019. febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

"Elsősorban a nőket, lányokat kérdezem, hogy ti is tapasztaltátok ezt a szexorientált, már már erőszakos nyomulást a férfiak részéről?"

Nem.

2019. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én pasim nem nyomult , s nem volt érzéketlen suttyó , ezért imponált nekem nagyon a viselkedése.

No, nem a szexhez való viszonyával volt gond, ezt később bőven bizonyította,....de nem akart rögtön megfektetni.

Szóval el ne hidd a sok bohócnak, hogy akkor vagy jó nő, ha első talin már leszo...pod. Bunkóéknãl lehet, de hála az égnek, vannak még rendes pasik!

2019. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonyos rétegnél tapasztaltam, de erre mindig vannak jelek és ezt a típust egyszerűen elkerülöm, vagy ha beléjük is botlok kb. azonnal leépítem őket. Sokkal több normális férfival találkoztam eddig, mint olyannal, aki ebbe a típusba tartozik. Tarthatnál egy alaposabb önviszgálatot, hogy miért mindig ezek közül tetszik meg valaki.
2019. febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

1-es. Szerintem nem azonos kultúrkörből jövünk, a kanok kinézegetését meghagyom neked, sőt, még a hempergésedet a rosszindulatodban. Ez is legyen a tiéd.

A kérdésem pont arról szól, hogy ilyenek találnak meg. Remélem azért este még tudsz aludni, de most pedig gondolkodj valami frappáns válaszon, nehogy az egód sérüljön! :)

2019. febr. 25. 14:16
 7/21 anonim ***** válasza:
23%
ma 14:16 Ez a kiegészítésed egyértelműen mutatja, miért ilyenekkel találkozol.
2019. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
#6 bocs, de az első válaszoló pontosan a kérdésre válaszolt. Van egy mintád, pár ember alkotja, és te ez alapján a teljes férfi társadalra vonatkozólag akarsz következtetéset levonni. Ok, szar a párválasztási mintád, van ilyen, de ne rajtunk töltsd ki a csalódottságodat!
2019. febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző. Oké, volt már rá példa, de olyanokkal nem kell foglalkozni. A legtöbb férfi szerintem nem ajtóstul ront a házba.
2019. febr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak szerencse, de nekem ezzel nem volt gondom. Nehany ferfi valoban ilyen, de ezektol jobb meg az elejen megszabadulni, mert a szex eroltetesen kivul meg az erzelmi zsarolasban is jeleskednek, itt a bezzeg a tobbi nozesre gondolok. Mar be is masztak a fejedbe...

En szep szammal ismerek olyan ferfiakat, akiknek erdekes eletuk van es nem a szex hajszolasa tolti ki a mindennapjaikat. Ne hagyd, hogy ezek a nulla emberek lyukat beszeljenek a hasadba.

2019. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!