Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfi gondolkozás nagyjából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi gondolkozás nagyjából csak a szexről szól?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az ismerkedéseim során a férfiak nem adnak időt. Szinte azonnal, vagy 1-2 nap elteltével azonnal a szexet firtatják. Még nem is ismerjük egymást, mondhatni a kezdeti szimpátián túl még nincs is semmi más, de már minden a szex körül forog náluk. Van aki direktbe megkérdezi hogy milyen extrákat szeretek, vagy neki mi a kedvence.

Amikor azt mondom nekik hogy ez a tempó túl gyors, megsértődnek, sőt volt aki szó szerint leordított hogy mit képzelek én, ez már nem a középkor, és igenis a nők is benne vannak már az első randin mindenbe. Én most egy kissé elbizonytalanodtam a társkeresésben.

Volt hosszabb kapcsolatom is régebben, de az elmúlt időszak nagyon rossz tapasztalatokat hozott. Olyan is volt, aki nem tudta megérteni hogy nem akarok semmit, és folyamatosan zaklatott!


Elsősorban a nőket, lányokat kérdezem, hogy ti is tapasztaltátok ezt a szexorientált, már már erőszakos nyomulást a férfiak részéről?



2019. febr. 25. 13:54
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Az egyes válaszoló mégis mivel válaszolt a kérdésemre? A személyeskedéssel? Ha meg a kérdező visszadobja a labdát, akkor meg már ki is élhetitek a frusztrációitokat. Ezúton gratulálok.


Az ismerkedésim sem tragikusak, ezek mind az online-piac nyújtotta felhozatal volt. Nem, nincs semmi extra, nem hajtok a falu bikájára, a gazdag eltartóra, az izomagyú maffiózóra. Viszont nem hiszek a több hónapig tartó levelezésekben sem, így engedelmetekkel élőben is találkoztam pár férfival, akikről kiderült hogy csak pasik.


A családi mintám jóval értékesebb értékeket mutatott nekem, minthogy egyéjszakás kalandokba bonyolódjak.

Mivel dolgozom, mellette magas szinten játszom hangszeren, ezáltal sokat utazom, így kipróbáltam az online ismerkedést. Nem dőlök a kardomba, nem esek kétségbe, a kérdésem csak informálódás jellegű volt.

2019. febr. 25. 15:08
 12/21 anonim ***** válasza:
29%
És ezek közül az ismerkedések közül hány százalékot kezdeményeztél te? Mert amíg a másik oldal kezdeményez, te meg csak ülsz a babérjaidon, addig ugye nincs sok jogalapod a panaszkodásra.
2019. febr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
47%
Nagyjából igen...
2019. febr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Online párkeresés. Az azt jelenti, hogy naponta kb. 50 levelet kapok, ezek közül mazsoláztam. Előtte azért volt pár levél, ami a későbbi viselkedésükkel nem állt összhangban.

Mint írtam, nem tragédia, ez csak 3 hét tapasztalata. Nem vagyok kétségbeesve, én ismerkedésről írtam, tisztában vagyok vele hogy bármibe belefuthat az ember. Én ezt tapasztaltam, azért is kérdeztem hogy ez mennyire általános.


Sehol sem írtam azt hogy nem fogadom el a többi választ, de a rosszindulatú személyeskedést nem díjazom. Főleg így ismeretlenül.


Oké, vettem a lapot, valószínű én estem bele egy rossz szériába. Mindenem megvan, teljes az életem ami önmagamat illeti. Hasonló értékekkel, gondolkodásmóddal rendelkező férfit keresek.

2019. febr. 25. 15:35
 15/21 anonim ***** válasza:
tulajdonképpen nem, de sok olyan eset van, amikor csak erről érdemes beszélni. Ha gyakori téma a társalgásnál, az bizony nem túl jó jel :D
2019. febr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Valóban sok ilyen férfival ismerkedtem én is annak idején. Ezeket 1-2 beszélgetés után le kell építeni. A normális férfiak meg akarnak ismerni téged és többedig pont a szex, mint téma. Aki a bókoláson túlmegy az elején, szexuális témában dobd ahová való.
2019. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ezt írjad a provokáció helyett. Mondjuk a dicsekvést is kihagyhattad volna, mert nem irreleváns, és csak ellenszenvet vált ki. Ismerek pár zenészt, de nem nagyon nyomnak ilyen szöveget hogy "magas szinten játszok hangszeren". Egyébként min játszol? Oboázol? :D szóval érted...
2019. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

17-es. Az ellenszenv ami benned és a hasonlókban kialakul egy sikeres ember miatt, az a te belső éned hanga magad felé. Nem velem van bajod, hanem magaddal. Vagy megérted, vagy nem, ez már nem az én problémám. Egyébként hegedű ha érdekel. Nem vagyok az elismerésedre utalva, akik ismernek azok szeretnek, az irigy, negatív emberekkel meg nem foglalkozom, elég baj nekik saját magukkal együtt élni.


Gondoltam hogy az oboát fogod felhozni, persze pejoratív értelemben. Éhes disznó makkal álmodik szindróma. Van még valami észrevételed magaddal kapcsolatban? Nem, nem érdekel, de tényleg. Ne is koptasd a billentyűzeted / érintőképernyőd.


A többi értelmes válaszadónak meg köszönöm, levontam a konzekvenciát.

2019. febr. 25. 18:44
 19/21 anonim ***** válasza:
#18 teljesen nyilvanvaló, ezért mondtam hogy kár volt behozni a hangszeres tudást, mert az oboa a legközhelyesebb vicc, és persze viccnek is volt szánva. Az éhes disznó makkal álmodik hozzászólásod azonban ebben a kontextusban teljesen értelmezhetetlen, illetve azt sem tudom, hogy miért kellene bárkinek is itt bárkire irígynek lenni.
2019. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

De jó hír, hogy legalább már tudjuk, hogy miért hozzák fel azok a férfiak olyan hamar a szexet, akik veled beszélgetnek, találkoznak. Mert veled nem lehet még egy jót vitázni se, mert nincsenek érveid, csak hencegsz egy kicsit, majd meglépsz a viták elől, azzal a felkiáltással, hogy minden férfi hülye, meg irígy, így amit gondolnak az úgysem úgy van. Ennek mondjuk nagy előnye, hogy ha még te is elhiszed, akkor viszonylagos boldogságban élheted le az életed. :)


Érintőképernyőt koptattam.

2019. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!