Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsanatot kertem, megsem reagal, lehet hogy vegkepp vege?

Figyelt kérdés

Szakitott velem a baratom mert sokat veszekedtem es napok óta nem beszel velem .

Elnezest kertem , új esélyt , de semmi sehol

Tudom , el kell engedni .

De ketsegbe vagyok most esve , segitsetek egy ket szóval, mennyi a sansz hogy soha többet nem jelentkezik ?

December óta vagyunk egyutt tehat friss kapcsolat



2019. febr. 25. 14:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, változtatnál.. Csak azt hiszed, kislány. A jellemfejlődés soha nem ennyire instant, szóval amint újra nyeregben lennél, ugyanúgy visszaváltoznál hisztis pitshává. Ha szeretett is, ezek után még jó, hogy kiszeretett belőled.
2019. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kulönben is ez lehet egy ürügy a részéröl . Lehet massal van lehet nem jövök be annyira neki nem biztos hogy úgy áll a helyzet , ahogy mondja , nem kell rögtön kövekkel dobálni
2019. febr. 25. 15:17
 13/16 anonim ***** válasza:
86%
Az egy esélyt akkor kaptad, amikor összejöttetek, aztán megmutattad a valós jellemed amiből alap, hogy nem kér. Ezek után meg még rá akarod kenni a felelősséget :D Nem vagy semmi. Egy ilyen hulladék jellem mint te maradjon csak egyedül, nem érdemled meg hogy kapcsolatod legyen de nyugi, tartós nem is lesz!
2019. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Az nem fér a fejembe,hogy min lehet állandóan veszekedni egy friss kapcsolatban??? Elég ciki.A nagyobb veszekedések évek utàn jönnek elő,és àltalàban komoly alapja van. Nem tudom elképzelni,higy alig ismerek valakit,és elkezdek vele veszekedni
2019. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
24%

De egy undorító emberek vannak itt is. Szegény feltett egy egyszerű kérdést és már is minden szarnak el van hordva. Úgy beszél ezen az oldalon mindenki mintha tökéletes lenne.


Kérdésre válaszolva:

Igazából ez olyan, hogy bármi megtörténhet. Viszont ahogy említetted ez a dolog kicsit tényleg sántít, talán tényleg csak egy indok kellett neki, hogy más miatt hagyjon ott. Ki tudja.

2019. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
96%

"Azt mondjak , hogy aki szeret megbocsajt es ad meg egy eselyt


Ezek szerint itt erröl nem volt szó a részéröl"


Három hónapig voltatok együtt, ez alatt folyton veszekedtetek, bármennyire is szereted a másikat a folytonos veszekedés nagyon ki tud ábrándítani. Szerintem kb esélye se volt beléd szeretni.

2019. febr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!