Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha valakit a párja támogat anyagilag?

Figyelt kérdés

A "támogat" alatt most nem azt értem, hogy élelmiszer és lakhatás, hanem hogy nyugodt szívvel vehet ruhákat, akár drágább kozmetikumokat is, viszi nyaralni, illetve ünnepekre drágább ajándékokat is kap (Iphone, laptop, ilyenek).


Illendő az ilyesmit visszautasítani? Vagy el lehet fogadni anélkül, hogy negatívan elítélnének?


2019. febr. 25. 15:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mit foglalkozol azzal, hogy pár irigy kívülálló mit mond?

Miért kéne visszautasítani azt, amit szívesen adnak?

Nem értem a kérdésedet.

2019. febr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
35%

Tudod kiket zavar ez?


- Csóró pasikat, akik nem engedhetnek meg maguknak minőségi puncit.

- Olyan nőket, aki nem kellenek gáláns pasiknak. Mert rondák, feminácik, nettó idióták, ...vagy ezek kombinációi.


Férfiként, nekem alap, hogy támogatom a párom. Cserébe elvárok dolgokat. Ennyi.

2019. febr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki önként ad valamit annak, akit szeret, abban mi az elítélendő? Tehát ha egy férfi besegít a háztartásba, az is elítélendő, mert akkor annak a nőnek jobb, mint másnak? Vagy ha egy nő heti kétszer sütit süt a párjának, mert az szereti, az is elítélendő? A férfi nem dolgozott meg a sütiért, mégis megeszi. Micsoda ribi. Mikor csak nekem volt autóm, akkor heti kétszer hajnali 4-kor felkeltem, hogy elvigyem a párom dolgozni. Ez is elítélendő, mert ő elfogadta a támogatásomat? Vagy ha a párom 3 óra alatt keres 18 ezer Ft-ot, ebből vesz nekem ajándékot, az elítélendő, de ha én szombat, vasárnap 3 órát töltök a konyhában, hogy a kedvenc ételeit elkészítsem, az nem elítélendő, mert nem pénzen vettem?
2019. febr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nem baj, de hatalmas butaságnak és felelőtlenségnek gondolom. Illetve mindig le fogom nézni azokat az embereket akik nem haladnak előre és másoktól függnek. De ez csak az én véleményem. Ha neki tök okés, hogy semmit nem ér el egyedül az életében akkor szíve joga.
2019. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tehát ha egy nő keres 300 ezret, de a pasija meg 800 ezret, ezért vesz ajándékokat a barátnőjének és elviszi nyaralni, az a nő nem ért el semmit az életben. Nem altartásról volt szó, hanem ajándékokról.
2019. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

# 12

Mondjuk aki a nőket "minőségi punci" jelzővel illeti, jó nagy pénzes proli lehet. Ennyi erővel hozzád meg csak a pénzed miatt nyúlnak biztos. :D

2019. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!