Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen velem a párom ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem a párom ha evileg szeret? Szakitáson gondolkozzak el?

Figyelt kérdés

Megbánt a cukkolásaival.

"sótlan bige"

Néha csinálja de csak azt érzem ilyenkor mintha a főnökömnek érezné magát. Ha mondtam ezt neki, abbahagyta és momdta hogy nem akart megbántani de visszajön ez nála.



2019. febr. 26. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
mondd neki, hogy "Pedig megbántottál, Bunkó, ne mondj ilyet többet"
2019. febr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Előző nap néztünk egy filmet amiben ez volt, ebből tudtam hogy viccel.

Ettől még nekem ne tegyen így.

Vagy pont emiatt kéne elnézni?

2019. febr. 26. 11:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Jej.Miért,ha megver egy férfi valakit aa filmben,akkor azt is leutánozza másnap?Attól,hogy a filmből szedte, még ez a félig vicc kategóriát üti.
2019. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen a humora, ez van. Mi is állandóan vukkoljuk egymást de egyikünk se egy túlérzékeny kis mimóza szóval nem vesszük magunkra, nevetünk rajta és kész. Ha erre nem vagy képes akkor csak annyit tehetsz, hogy minden alkalommal nyomatékosítod, hogy ez téged bánt és hagyja abba, idővel belejöhet, de ne számíts instand változásra.
2019. febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is mindig szívjuk egymás vérét a párommal. Ő folyton panaszkodik, hogy milyen öreg már( két évvel idősebb, de úgy beszél mintha legalább 20 évvel lenne idősebb) én emiatt mindig szoktam cukkolni, hogy milyen vénember. Szülinapjára az ajándéka mellé kapott egy viagrásdobozt is(természetesen cukorka volt benne) egy olvasószemüveget és egy Marvel mintás sétabotot. Ő persze "bedurcizott" rajta, de nyilván tudja ő is, hogy csak viccelődöm és nevetett rajta amúgy ő is, csak kell a szerephez azért hogy egy kicsit úgy tegyen mintha...Én igazából frusztráltnak érezném magam, ha tudnám, hogy a párom ezt komolyan veszi, vagy megbántom vele akaratlanul, mert mindenkivel ilyen vagyok ilyen is voltam világ életemben és nehéz lenne erre odafigyelni. Ha téged ez tényleg ennyire zavar és nem tudsz ezen túl lépni, nem tudod ezt viccként felfogni, én azt javasolnám szakíts vele, de ez még alapjában véve nem jelenti azt, hogy nem szeret, neki csak ilyen a stílusa.
2019. febr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy hogyan bánt,gúnyolódik rajtad vagy csak poénkodik Te meg felveszed.Ha úgyérzed,hogy rendszeresen kritizál,amit próbál viccnek álcázni,akkor gondolt át a dolgokat!
2019. febr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6. Poén, de szerintem ez durva: sótlan bige


Mintha semmibe nézne.

2019. febr. 26. 15:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván nem néz semmibe és ahogy említetted ez még csak nem is tőle származik, hanem egy filmből vette amit együtt néztetek. Szerintem ezt túl komolyan veszed.
2019. febr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!