Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgoznátok fel, ha házasság után tudnátok meg a férjetektől, hogy biszex?

Figyelt kérdés

Nem egyszeri alkalom volt, de nagyon régen történt azt mondta.

Abszolut elutasítom az ilyet, de friss házasként mi a ... tegyek?

Nem kívánja azóta elvileg.


2019. febr. 27. 08:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én elfogadom, ha valaki biszex, azt is, ha meleg, semmi bajom velük, de én hetero vagyok, nincsenek ilyen irányú vágyaim, és nem akarok olyannal kapcsolatot, akinek vannak, mert nem tudom neki megadni azt, amire vágyik, és egy párkapcsolat számomra csak 2 emberből áll, nem 2+x-ből. Van, akinek ezek beleférnek, olyat kell keresni, aki ilyen, ettől még nem kéne egy heteronak szégyellnie magát.
2019. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
44%

Aki. biszex. az. nem. vágyik. a. másik. nemre. ha. kapcsolatban. van.


Ha kapcsolatban van, akkor a párja érdekli csak, nem fog a másik nem után vágyakozni.

2019. febr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
8%
Amennyi másféle sztorit hallok meg olvasok, én erre nem vennék mérget, úgyhogy csak a magad nevében beszélj. Én meg honnan tudjam, hogy akivel ismerkedek, az kitart-e mellettem akár életünk végéig úgy, hogy nem akarja megélni a biszex fantáziáját közben, vagy nem fog menni, és akkor meg inkább engedjük el egymást még az elején?
2019. febr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Pff sok biszex idejött maszturbálni, de csak elkeseredetten próbálják bizonygatni maguk és mások előtt, hogy ami én ők élnek az jó dolog. Ráhúznak a heterokra mindenféle negatív jelzőt hogy a saját szintjükre húzzák le őket is, ezzel próbálják elérni, hogy ők magukat többnek a heterok meg kevesebbnek érezzék, de akárhogy szépítik dolgot velük van a baj nem a normális emberekkel!!! Ha ők is azok lennének megértenék ezt. Ha fordítva gondolkodunk akkor egy hetero lenne biszex az is csak eddig jutna, hogy önigazolás címen mindent felhoz a saját védelmére....
2019. márc. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!