Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgoznátok fel, ha házasság után tudnátok meg a férjetektől, hogy biszex?

Figyelt kérdés

Nem egyszeri alkalom volt, de nagyon régen történt azt mondta.

Abszolut elutasítom az ilyet, de friss házasként mi a ... tegyek?

Nem kívánja azóta elvileg.


2019. febr. 27. 08:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

#8-as vagyok, egy dühös privátra reagálva üzenném


a "=/=" azt jelenti, hogy NEM egyenlő. Áthúzott egyenlőségjel.

2019. febr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
77%
4es # Szintén bi pasiként én is így vagyok vele. Függetlenként nyitott mindenre, de ha kialakul érzelem akkor mindegy fiú vagy lány. Akkor csak ő van. Ha és elejétől kezdve nyílt lapokkal játszva.
2019. febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit tegyek. Igazából sajnálom őt, mert magát gusztustalan betegnek nevezte. Nem tehet rola, hogy férfihoz is vonzódik. Az a fő probléma hogy nem mondta el. Ha elobb kozli, biztos nem mentem volna hozzá.

Nekem ez nem fér bele, hogy valaha őt is, meg ő is... nem tudok rá ugy nézni már. Ez a napokban derült ki, nemtudom az idő mit fog tenni.

Kb 10 alkalommal próbálta ki azt mondta, 20 éves korában.


Soha semmilyen megjegyzest nem tett egyebkent, szoval ez lett volna az utolso amire tippelhettem volna. Nagyon fel vagyok most zaklatodva, fogalmam sincs mit tegyek. Nehez idon megyek amugy is keresztul, most volt az eskuvonk, erre benyög egy ilyet...

2019. febr. 27. 13:20
 14/24 anonim ***** válasza:
37%
Ha neked ez ennyire nem fér bele akkor válj el. Mindketten jobban jártok. Te lehet találsz egy full Hetero pasit akiben biztos nem volt semmi. Igaz lehet semmibe sem néz majd. De nembaj mert Hetero. Ez a normális. És ő is tanul belőle hogy legközelebb elmondja elején. És talál olyat akinek ez belefér. Sőtt!!! Soknak belefér. Mert állítólag sokkal figyelmesebbek vagyunk... stb dehát kinek mire van igénye. Sajnálni semmi esetre sem kell. Nem beteg! Megfogja érteni a döntésedet.
2019. febr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező maximálisasan egyet értek veled!!! Végre egy értelmes ember ezen az oldalon!!!

Biztos hogy én se tudnék ugyanúgy nézni rá, velem is megtörtént ez hasonlóképp csak nem voltunk házasok, pár hónapig próbáltam elfogadni de nem sikerült, kidobtam. A természetnek van egy alapvető rendje, a nő férfival itt bezárul a kör amibe nem fér bele semmilyen aberrált biológiai betegség!!!!

Amúgy meg ne hallgass az itteni képmutató válaszokra!!!

Gondolj bele hogy idővel, nem csak a nőktől de a pasiktól is tartanod kell!!!

Vagy ha már unja az 1-1 felállást előjön azzal a remek ötlettel hogy a szemed láttára akár farkat cumizni meg verni.... Előbb utóbb úgyis terítékre kerül a téma hidd el, tapasztaltam... A biszex embereknek még kevésbé lehet megbízni mint a heterokban, ezért nálam alap amióta így megjártam hogy ismerkedés alatt kiderüljön ha ilyen hajlam van benne, abban a szúrásban lapát!!!! A biszexek meg lehetnének annyira toleránsak a heterokkal hogy felvállalják időben és adnak esélyt a másiknak hogy ez alapján döntsön, nem esküvő vagy több év után vallják be. Itt az élő példa tönkre tett egy kapcsolatot és rengeteg időt elpocsekolt ettől a nőtől!!!! Maradjatok meg egymásnak kedves biszexek, akkor nem fogja zavarni a partnert!!!

2019. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
3%
14-es te meg nehogy már még erényként állítsd be azt ha valaki bisex... Na itt tartunk ma ez a normális ha valaki aberrált selejt génekkel születik, és még ilyet mersz állítani hogy megértőbbek meg hasonlók vagytok??? Pfff van bőr a képeteken...
2019. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
31%
#15 lécci lépj pár lépést hátrébb, úgy süt belőled a hülyeség hogy leolvad a fólia a telefonomról...
2019. febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
4%
Tartsd meg magadnak az okosságodat te nagyon okos! Ez a baj az emberekkel hogy valaki kimondja az igazságot azt nem bírjátok elviselni, csak a nyalás kell a nyomorult kis lelketeknek!!! Biztos egy becsületes biszex gyenge kis lelkébe sikerült beletaposni, azért vetted magadra. Hányok tőletek képmutató beteg mocskok!!!
2019. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Minél hangosabb, vehemensebb valaki, annál kevesebb a sütnivalója.


Tudod, sokkal többre mennél, ha szorulna beléd egy csepp... kultúra?

2019. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
47%
#16os! Nem erényként állítottam be! Ez a saját tapasztalat. Legyetek akkor Heteroval. Utána írjátok a másik kérdéseket, hogy nem foglalkozik veletek, esetleg ver..mit tegyetek. ...stb. Tűrjétek. Szeressétek. Mert az Hetero. Majd ha a pasitok is azt mondja , hogy nem csókol szájon mert kitudja mi volt benne...az lesz a jó. Melyik Hetero pasi szeretne más farka után csókolni? Fujjj de undi :) Dehát kinek mire van igénye...
2019. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!