Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Miért ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom azt megérteni ha összejön két ember és a férfi folyton azon síránkozik hogy eddig minden barátnője átverte, megcsalta. A nő próbál mindig jó lenni, nem veszekedni folyton és megfelelni a férfinak. De a férfi egy idő után megcsalja semmi sem jó neki. Aztán pl a nő megbocsájt de egy idő múlva megint megcsalja. Nem értem ha talál valakit aki nem veri át az miért nem jó? Ne értsetek félre, nem konkrétan a férfiakra gondolok, ismerek ilyen nőket is bőve. Konkrétan az én helyzetem írtam le, egyszerűen nem fér a fejembe.
2019. febr. 27. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Férfi ként mondom, azt a nőt, aki próbál mindenben megfelelni, alkalmazkodni, az majd mindig megcsalják.
2019. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, ha egy nő boldogtalan és a párja megcsalja, akkor miért van még mindig vele.
2019. febr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"férfi folyton azon síránkozik hogy eddig minden barátnője átverte, megcsalta."



Bocsi, de ez már erős warning.

2019. febr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsalja akkor nem szereti. Ezzel pedig nem lehet mit kezdeni. Ha a pasi nem szerelmes akkor tök mindegy mekkora papucs a nő. Édes kevés egy párkapcsolathoz ha valaki nem veri át. Ennél sokkal többet kell beletenni.
2019. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A "férfi" nem férfi, csupán infantilis kisfiú aki nem tudott felnőni érzelmi szempontból és nincs működő konfliktuskezelési stratégiája, a felelősséget az érzelmi élete minőségéért a külvilágra hárítja.A "nő" nem nő, csupán kislány akinek nincs semmi ön-becsülése és tartása, ezért önként vállalja a lábtörlő szerepét és önfeladóan igazodik a kisfiú igényeihez, lemondva a személyes érdekképviseletéről mert fel sem meri azt vállalni a megfelelési kényszeréből adódóan.


Miért ilyenek?


Így alakult.Ami fontosabb, hogy miért akarnak ilyenek maradni?


Önismeret...

2019. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ők a drámakirályok és királynők. Kerülni kell őket, mert mindig csinálják a fesztivált, ez élteti ezeket. A végén persze mindig ők az áldozatok, és rohadtul nem èrdekli, hogy kit, mennyire bántott meg.
2019. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert nem szereti. Hiába jó hozzá. Meg az az igazság, hogy az ilyen lábtörlő típusú emberek, hogy próbálnak mindenben a másiknak megfelelni, elnèzik mèg a megcsalásról is stb. nem igazán vívnak ki maguknak tiszteletet, mivel saját magukat sem tisztelik.
2019. febr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!