Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néz álladnóan a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz álladnóan a volt barátom?

Figyelt kérdés
Pár hete szakitottunk(ő szakitott), szerelmet vallot egy lánynak, de vissza utasíotta. Barátnőim is állandóan mondják, hogy bámúl, még a haverjai társaságában is, és én is elszoktam kapni a szemét és akkor szemezünk egy ideig. Én szeretném vissza kapni. Szerintetek mi lehet?
2019. febr. 28. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Na ha ezt a szitut nem érted... Akkor nem tudom, eléggé menthetetlen vagy érzelmek terén.


Csávóka beleszeretett valakibr. Emiatt szakított veled. A csaj nem viszonozta az érzéseit. Most meg a biztosba vágyik vissza, mert te őt megbecsülted.


Ennek viszont így semmi értelme. Úgy igazán nem szeret, csak elkeseredett, hogy csaj nélkül maradt. Legközelebb megint valaki felkelti az érdeklődését, elhagy megint.


25n

2019. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se akard vissza kapni. Ezt a nők is ugyan úgy eljátsszák sokszor. Talonba tartani, de többre nem vagy jó.

Hiányozni fog neki a szex és mivel érzi rajtad, hogy még szereted, addig dugna, amíg nem jön megint valaki aki jobb.

2019. febr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Mindenki tévedhet,van hogy ez döbbenti rá,mekkora hülye volt.Mert azt ugye nem tudhatjuk a visszautasítás milyen stílusban történt,és ez hogyan hatott kérdező exére,és más körülményekről sem.tudunk,ahogy kérdező se ismer minden részletet,és gondolatot.
2019. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire érdekel, célszerű lenne az érintettet megkérdezni. Mi csak találgatni tudunk. Azt mindenképp gondold át, miért szeretnéd "visszakapni" ezt a férfit. Elfobott, mint egy rongyot. Miből gondolod, hogy nem teszi meg újra?
2019. febr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Újabb torz lelkű nő születik...
2019. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a szeretet sosem volt van lesz torz...
2019. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!