Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan tehetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan tehetném ezt jóvá vagy esetleg jobb lenne kivernem a fejemből?

Figyelt kérdés

Már lassacskán két éve hogy párkapcsolatban élek, viszont ez idő alatt sok minden történt amiknek nagy része még mindig nem dolgozódott fel bennem. Nagyon sok rossz dolgot tettem ez idáig, beszéltem és találkozgattam olyan emberekkel akik nem éppen jó hatással voltak a párkapcsolatomra. 2 ilyen találka pedig teljesen titokban történt, a párom tudta nélkül s ezek nagyon nyomják a lelkemet. Azóta teljesen megváltoztattam a hozzáállásomat, tanultam a hibáimból és végleg kizártam azokat a negatív, rosszakaró embereket akik a rossz útra próbáltak téríteni. Ez mind szép és jó lenne de hónapok óta kergetnek az akkori emlékek, zavarnak az akkori hibák amiket elkövettem és akárhányszor a párom megdícsér azzal kapcsolatban hogy én milyen kedves és jó ember vagyok, majdnem elsüllyedek szégyenemben. Megbeszélni ezt a dolgot, elmesélni neki amiket tettem nem szeretném mert tönkretehetem a párkapcsolatot, azt pedig nem szeretném, mert számomra egy nagyon fontos, meghatározó személy a pàrom. Esetleg létezik más megoldás is azon kívül hogy ezt elmondjam a páromnak? Sajnos még én is nehezen értem a problémát mert én úgy gondolom hogy tanultam ezekből a hibákból ezért nem tudom hogy miért jönnek fel újból és újból az emlékek.

Remélem megérthetően írtam le a problémámat. Válaszokat előre is köszönöm.


2019. márc. 2. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondd el, hogy mit tanultál.

32/f

2019. márc. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Verd ki
2019. márc. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rockarc ***** válasza:
66%

Az lenne az udvozito, ha elmondanad neki, hogy mit tettel. Azzal egyreszt konnyitenel a lelkeden, masreszt a kezebe adnad a dontest a tovabbiakra vonatkozoan.


Annyit azert hozzatennek, hogy 2 ev alatt, jo ne mondjuk ki, miket tettel, hat nem lesz jo vege. A sajat lelkiismereted elol nem fogsz tudni elbujni, magadat mergezed. Keson lettel bolcs, es nem vallaltad a kovetkezmenyeket a tetteidert. Nem veletlenul mondjak, hogy az oszintesegnel nincs jobb ut. Kerul, amibe kerul. A tanulsagokat meg magaddal viszed a kovetkezo kapcsolatba.


42F

2019. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!