Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek fontos ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek fontos ha egy pasinak nincsen autója, pénze és lakása?

Figyelt kérdés

Nektek az fontos ha egy pasi ki rakja az asztalra a főiskolai/ egyetemi végzettséget, egy köteg pénzt, auto kulcsot és egy lakás kulcsot?

Mostanában ezt látom és tapasztalom hogy most már ez a fontos és nem ami a lélekben van hanem amit meg lehet fogni.

Nyáron kötelező a nyaralás külföldön.



2019. márc. 2. 10:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, biztosan nagyon aranyos ember vagy, de be kell latnod, hogy penz nelkul nincsen elet. Haladas foleg nem. Egyetemistakent meg mindenre eleg a szerelem, de ha szuloktol akarsz elkoltozni vagy ne adj' Isten megfordul a fejedben az a turbofeminista kizsakmanyolo gondolat, hogy szeretnel gyereket akkor bizony az anyagiak nagyon fontosak. Muszaj elore gondolkodni, mert a szerelmtol nem laknak jol az ehes szajak. Ugye ezt belatod?

Az auto sem azert kell jobb esetben, hogy vaganykodj, hanem hogy orvoshoz, nagybevasarlasra, tornara menj, kesobb meg a gyereket vidd a szakkorere meg ot is az orvoshoz, isibe, oviba. Szoval megint csak az elethez kell, leginkabb videken. Itt a fovarosban nekem is jo a bkv.

Direkt a csaladra hegyeztem ki a temakort, mert az estek elsopro tobbsegeben a nok a normalis eletkorulmenyeket akarjak megteremteni maguknak, nem pedig a luxust. A kulfoldi nyaralas sem olyan nagy durranas manapsag, munkanelkuli egyetemista ismeroseim is osszekuporgatjak ra a penzt.

Amugy meg manapsag a csajok is dolgoznak. El tudod kepzelni mi volt regen? Minden felelosseg a te valladat nyomta volna. Most lehet tolni felesben... Inkabb orulj.

2019. márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Ápoló a vegzetsegem és jobb a fizetésem mint az eü-Ben dolgozóknak.

Mikor írtam egy lánynak hogy ez a vegzetsegem akkor utána semmi válasz pedig elkezdtünk beszélgetni és utolag mondtam hogy ez nekem a munkám. Nincsen lakásom de ingyenesen lakom egy házban amiért nem kell rezsit sem fizetni. Autóm nincsen mert tökéletesen el tudok menni a-b és ott nekem a tömegközlekedés amit használok.

Randiztam egy lánnyal de tudta mi a foglalkozásom és akkor akadt ki először mikor kérdezte mivel jöttem és mondtam tömegközlekedéssel jöttem ide. Utána bunkozott velem :/

Mikor ez a tali így alakult megfogadtam hogy soha többet magyar lánnyal csak a környezet beli ismerőseim nem tarják úgy hogy én ezért a pénz, auto, lakás miatt inkább külföldi nők után nézek mert meg lett a véleményem a magyar nőkről

Volt kávé, pizza nem volt és mozi is volt és nem vagyok smucik ezen.

Finn nyelvet tanulok és gondoltam regisztrálok egy finn társkeresőn mert úgy gondolom a finn nők mások ezen a téren és rendszeresen levelezek egy finn nővel.

Röviden ennyi és ha úgy alakul akkor ki is megyek hozzá

2019. márc. 2. 11:28
 13/26 anonim ***** válasza:

Egyszer egy finn srác akivel dumáltam azt mondta, hogy Finnországba születni felér egy lottó nyereménnyel, de ha ott élsz, akkor kell is egy lottó nyeremény, hogy megélj :D.

32/f

2019. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Voltam Helsinkiben és 3 nap alatt elköltöttem 100 ezer Ft-ot es tudom milyen drága ott minden
2019. márc. 2. 11:55
 15/26 anonim ***** válasza:
85%
2 db elrontott randi után azt hiszed, hogy az ÖSSZES magyar nő ilyen felszínes? Azta...
2019. márc. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
64%
Vannak párkapcsolatban élő, netán házas ápoló ismerőseid? Mert egy normális lányt nem az zavar, hogy ápoló vagy, és nem a tömegközlekedés. Lehet hogy más zavarta és te erre vezetted vissza. Vagy csak mindig bunkókat fogsz ki, ezen is el lehet gondolkodni, hogy miért.
2019. márc. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
81%
Azért az anyagi biztonság fontos. Ahogy előttem is írták, az élethez pénz kell. Ahhoz, hogy valakivel hosszú távra tervezzek (összeköltözés, gyerek, közös célok él élet) bizony kell, hogy legyen pénze, megtakarítása. Egyáltalán nem kell nyaralást fizetni nekem vagy autóval furikázni mert tök természetes, hogy ezeket magamnak fizetem. De akinek nincs egy vasa sem azzal hogy költözzek össze? Hogy szüljek gyereket olyannak, aki nem tudja anyagilag segíteni a gyerekét mert kifizeti a rezsit és már oda is van minden pénze. Nem arról van szó, hogy neki kell pénzelni engem, hanem hogy én sem szeretném pénzelni őt. Az anyagiak fontosak, de csak annyira, hogy kettőnk fizetéséből ne kelljen nélkülözni. Hiába a világ legjobb embere ha egyszerűen nem lehet vele tervezni mert minden anyagi hátteret nekem kellene biztosítani.
2019. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Azért van ezeknek a dolgoknak szerepük.

Ez nem azt jelenti, hogy CSAK EZ kell, hanem hogy teljesebb, kényelmesebb, tartalmasabb (élményekben gazdagabb).

Persze, ndm mindegy, hogy 21 v 31 éves vagy.


Oké, a városban, a munkahelyedre eljutsz A-ból B-be és sok esetben télyleg gyorsabb és kényelmesebb metrozni, villamosozni, de szabadságot ad, ha van kocsid. Belföldi utazások, programok esetén nem kell a csomagokkal a vonatról a tavolsági buszra átszállni és 4-5 óra helyett 2 óra.


A lakást írtad, hogy adott a privát szférád, nem a szűlökkel vafy másokkal élsz együtt.

Szerintem totál mindegy, hogy saját kecó, bérled vagy kiutalt, mert az a lényeg, hogy van privát élettered.


Igen, a külföldi nyaralásokat sokan igénylik, szükségük van ilyen élményekre.

2019. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

160 ezer Ft a fizetésem és nem arról szól hogy nincsen egy vasam sem. Sok randin az volt a baj hogy nincsen autóm ami itt Budapesten cikinek számít meg hogy nincsen főiskolai / diploma papírom.

Én szerintem nincsen bennem semmi rossz ami miatt ilyen randik vannak vannak mert elég normális vagyok és talán túl jó.

Azért ahogy látom a média is rá tesz erre

2019. márc. 2. 12:56
 20/26 anonim ***** válasza:
70%
Igen, a média hibája minden. 😒
2019. márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!