Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek fontos ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek fontos ha egy pasinak nincsen autója, pénze és lakása?

Figyelt kérdés

Nektek az fontos ha egy pasi ki rakja az asztalra a főiskolai/ egyetemi végzettséget, egy köteg pénzt, auto kulcsot és egy lakás kulcsot?

Mostanában ezt látom és tapasztalom hogy most már ez a fontos és nem ami a lélekben van hanem amit meg lehet fogni.

Nyáron kötelező a nyaralás külföldön.



2019. márc. 2. 10:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
58%

Ilyen ez. A nőknek a pénz, nektek a fiatalság és szépség a fő. Kereslet kínálat. Persze ritka kivétel van.

Nekem nemsokára lesz lakásom, külön élek évek óta, van autóm és nem kell mindig azon agyalnom hogy èl mehetek e nyáron egy hétre nyaralni vagy épp heti kétszer étterembe.

Adok magamra annak ellenére,hogy gyerekem is van.

Nekem fontos a belső, jelenleg egy olyan férfit szeretek aki nem az esetem, de imádom úgy ahogy van.

És igen, amellett hogy normális igen is elvarom, hogy legyen egy nyamvadt autója (nem kell flanc) és külön éljen, na meg ne mindig a pénzét szamolgassa hogy mi fer bele mi nem. Ha erre valakinek van igénye és tesz érte az sokmindent elârul az emberről.

Az hogy a lakás nem a sajatha vagy épp egy Opel Corsat hajt, nem érdekel.

Szorgalommal meg kitartással nem nehéz ezeket elérbni.

N27

2019. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
73%

Nehogy már az legyen a hibás aki nem akar egy rakás szerencsétlenséget maga mellé.

Te azt látod, hogy a nőknek vannak elvárásai? Remek, legen is így. Én meg azt látom, hogy a harmincas évei felé közeledő férfiak, akik még mindig a gyerekszobájukban élnek, nem adnak magukra és nulla ambícióval nem vitték kb semmire az életben vagdalkoznak a neten azért, mert a hülye pcsa modern femináci nők nem értékelik.... Mit is...? Hogy jó szíve van az illetőnek? Fene se tudja, általában még az sincs nekik...


És mielőtt elindulna az önsajnáltatás a kommentek között (bár az mindig megy) nem maga az autó a lényeg. Nem a kereseted nagysága. Nem az, hogy mekkora házad van. Hanem azok a belső tulajdonságok, amiknek a segítségével hozzájuthatsz ezekhez. Legyen akaratod, életcélod, kitartásod. Legyél egy személy, ne egy szobanövény. Egy stabil férfihoz akkor is vonzódnak a nők, ha nem gazdag,de azok, akik a netre járnak pcsogni és recskakört alkotni a többi incellel, azok távolról sem ismerik a tartást. Ez a baj, nem az hogy nincs audid.


"D-d-d-de énsem váromel a nőtől hogy legyenek céljai az életben, sem azt, hogy legyen jó a személyisége de még azt sem különösebben, hogy vonzódjak hozzá. Nekem csak az kell hogy ledögölhessek az ágyba valaki mellé, és hogy fel tudjak mutatni egy barátnőt a többi férfinak"

Az a te bajod, hogy igénytelen vagy; a nőktől ne várd el ugyanezt.

2019. márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Akkor igénytelen vagyok hogy nem olyan lányt akarok akinek fontos az anyagi érzelem.
2019. márc. 2. 14:21
 24/26 anonim ***** válasza:
31%
Amikor szoctám, ösztöndíj, diákhitel mellett éltem, akkor több csajt tudtam levarrni, mint amit most le tudnék varrni, pedig millió fölött keresek/hó
2019. márc. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
61%
Mi az, hogy itt Pesten ciki, ha nincs autód? EGyik ismerősömnek sincsen, a tömegközlekedés remek, minek autót fenntartani? Kikkel ismerkedsz te?
2019. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Pupusz ***** válasza:
100%
Nem a nők találták ki, hogy minden pénzbe kerül. Azt sem, hogy dipomával némelyek szerint többet lehet keresni. És azt sem, hogy a nők arra vannak kódolva, hogy az erősebb, "alfább" hímeket keresik, akik stabilan állnak a lábukon. Csak ők jelenthetnek támaszt nekik, rájuk számíthatnak. Márpedig a nők számítani akarnak valakire, pláne a párjukra. Nem azért, hogy lakást kapjanak, autót, luxus nyaralást, hanem hogy biztonságban érezzék magukat. Ha a csajok össze tudnak hozni egyedül egy kocsit, lakást, egzisztenciát, akkor ezt minimálisan elvárják egy férfitól is. Nem azért, mert haszonlesők, hanem, hogy ne nekik kelljen furikázni, etetni, itatni, utaztatni a tagot. Ami manapság fickók részéről is egyre széleskörűbb elvárás. Na és persze több millió nőt nem lehet néhány tapasztalat alapján igazságosan minősíteni. Vannak ilyenek is, olyanok is, meg amolyanok is. Nincs két ugyanolyan ember. Ráadásul nem biztos, hogy az autó, lakás volt a valódi gond, csak lehet, hogy te érzed úgy. Ezer más gond is lehetett. Keress hozzád valót! Nem szabad feladni.
2019. márc. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!