Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Tehetetlen vagyok. Az élettársamnak van egy nagyon jó lány haverja. Többi lent

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve alkotunk egy párt, de neki 3.5 éve van egy nagyon jó lány haverja. Elején nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, nekem is van néhány fiú haverom.

Csak a gond az, hogy a lány féltékeny rám, miközben neki 5 éve van pasija, hogy a barátommal vagyok, főleg mióta összeköltöztünk. Mindig próbált nekem jópofizni, de éreztem a távolságtartást, féltékenységet amiért a barátom velem van, rá kevesebb idő jut. (Hozzáteszem, nem feküdtek le sosem!)


A gond ott jött, hogy a lány ilyeneket mondogat, hogy neki a barátom annyira fontos haverja, hogy többeg jelent neki a pasijánál.

Ha valami problémája volt a barátnőivel, pasijával, egyből az élettársamat hívta bőgve. (Kérdezem, nincs másik barátnője ott közelebb, hogy meg tudná vele beszélni? :DDD )

Facen egyszer megpillantottam (nem olvastam bele, mellettem csetelt mással a barátom és feljött amit a csajsz írt), hogy "milyen jó lenne újra találkozni, lelkizni, dumcsizgatni jót, hiányzol nem tudod elhinni mennyire (puszis szmájli)"

Ezen nagyon kiakadtam, de hagytam.

Valamelyik nap megint felhívta az élettársamat, hogy "hiányzol, a pasimmal szünetelek, nincs kedved talizni az X kávézóba egy fél órát?, de a barátnőd ne tudja meg, mert nem kedvelem"

Hallottam mindent, hogy elhordott, de ő tagadta.

Ordítottam vele, hogyha elmegy találkozni a kis r****cal akkor itt a vége, mert eddig türtem.

Utána ráírtam, hogy szálljon le az élettársamról már végleg, én sem hívogatom az ő pasiját, járjon inkább utána, mert fordított esetben én lennék a fosszájú k***a. :D


Ti mit mondanátok a párotoknak? Válasszon? Nézzem még tovább ezt?


2019. márc. 6. 00:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%

Cseréljetek pasikat,mondjuk szerintem a pasid jo ideje dugja.. :(

40N

2019. márc. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

Azt a durva.


Szerintem ha eddig nem is feküdtek le vagy nem volt köztük viszony, utánad biztos lenne.

2019. márc. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
Én elgondolkodnék milyen is az a jóbarát,aki a páromat ennyire furja.De a Te barátod ezek szerint nem,és ez csak azért lehet,mert dugja.De ha még nem,akkor szeretné,vagy fogja.Én elmindanâm neki,hogy nem vgyok hulye hallottam,hogy beszél rólam a kis barátja,és ne tagadja le,egyébként ìgy ennek a kapcsolatnak semmi értelem.Fóleg ,ha a barátosnő lelkivilága fontosabb.
2019. márc. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Igen válasszon! Ha nekem egy haverom nem csípi a barátnőmet ok nélkül(!), akkor kerülöm és kész.
2019. márc. 6. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Én nem viselném ezt el.
2019. márc. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem értelek kérdező. Tisztán hallottál valamit, amit a párod a szemedbe letagadott. Innentől kezdve a helyedben nem bíznék, így kapcsolatnak sincs értelme.
2019. márc. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%
Azt nem tudom, hogy melyik pizsamadban almodtad, hogy ezek nem dugnak.
2019. márc. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%
Ennek annyi. Szex már rég megvolt.
2019. márc. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Én nem szórakoznék ezzel a pasival tovább, ha ennyire nem fontos neki a kapcsolat, hogy nem áll ki érte. Menjen, azt legyen együtt a barátnőjével.
2019. márc. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell ahhoz lefeküdni, hogy legyen érzelmi kötődés, az szerintem biztosan van. Szerelmi, valahol mélyen.

Jogos viszont, hogy akármilyen barátság, ha ok nélkül fúr téged, akkor repülnie kéne a párod életéből.

2019. márc. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!