Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jelezzem a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem a barátnőmnek, hogy írogathatnánk kicsit kevesebbet?

Figyelt kérdés
Szeretem őt és szeretek vele beszélgetni, de néha kicsit sok. Mikor felébred, egyből ír és nekem is kell mikor felkelek, aztán a max kimaradás fél óra mikor nem beszélünk, de akkor már reklamál, hogy hol vagyok és ez megy éjszakáig. Ha elmegyünk a haverokkal kocsmázni vagy focizni, akkor is írnom kell neki, nem elég akkor mikor hazaérek... Ő sok foglalkozást igényel azt tudom, de nekem ez kicsit sok. Szerintetek hogy jelezzem, hogy ne legyen sértődés? Nagyon érzékeny a lelke.
2019. márc. 6. 16:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De dolgozik ő is az apukája mellett végez papírmunkát, de akkor ír mikor akar. Én is internetezhetek munka közben és ezt pontosan tudja. Amúgy ő is barátnőzik például most is plázában vannak, de ilyenkor is ír.
2019. márc. 6. 17:10
 12/18 anonim ***** válasza:
66%
Hát ez beteges. Egyszerűen ne írj neki vissza, az nem játszik?
2019. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%
A net nem létszüksség otthon lehet ám hagyni a telot
2019. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Néztem egyszer egy dokumentumfilmet.Hasonló módon kezdődött a sztori.Aztán a csaj kitalálta,hogy beteg,össze-vissza hazudozott,mindent megtett,csak hogy foglalkozzon vele a pasi.A pasi kezdett bedilizni,és elkezdte le***rni a csajt,aki azt hitte,másik nő van a történetben.A csaj keresett egy másik pasit,akinek mindenfélével tömte a fejét az előző pasiról,míg az halálra verte.A csaj azt hazudta a rendőröknek,hogy semmi köze az egészhez,és nem is tudtak rábízonyítani semmit....
2019. márc. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy idegesito, megertelek. A tettei mogott levo ragaszkodast viszont szerintem sokan megirigyelnek. ;)

Az nem megoldas, hogy nem eltunsz fel orara, hanem rendesen elbucsuzol tole? Elmondod hova mesz, mit csinalsz, mikorra vegzel es hogy majd meselsz rola (biztos szereti a torteneteidet, de ehhez ugye az kell, hogy megtortenjenek). "Puszi kicsim, kettokor vegzek, utana bevasarolok es ha hazaertem irok." Ez kedves, de hatarozott.

Vagy kuldesz neki egy alvo cicarol egy kepet es hozzabiggyeszted, hogy legszivesebben most ezt csinalnad, de sok a melo mesz vissza, de gondoltal ra. Megadod neki a torodest, de kozben egyertelmuve teszed, hogy nem csevegni jottel, ez csak egy gesztus.

Ha ilyen szepen fokozatosan tudnad leepiteni akkor te is jutnal egy kis levegohoz es neki se lesz oka kiakadni. Legyel kovetkezetes es fogalmazz nagyon vilagosan. Az elnezest kerest keruld. Es a fogalmazasodba is belevihetsz nehany valtoztatast, mennem kell helyett ird azt, hogy megyek. A vegere meg odateszed neki a szivecsket.

Errol mit gondolsz?

2019. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

lollypop93

Nagyon köszi! Ez jó ötlet. Megpróbálom ezt remélem segíteni fog... :)

Ilyen telefont otthon "felejtős", eltűnős dolgot semmiképp nem csinálnék, megijedne, aggódna, de ez tökéletesnek tűnik, köszi tényleg.

2019. márc. 6. 19:22
 17/18 anonim ***** válasza:
83%
Ez inkább egy érzelmi zsaroló, nem érzékenylelkű. Mondd meg neki kerek perec, hogy neked ez így sok.
2019. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
En is remelem, hogy sikerrel jarsz! :)
2019. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!