Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kivel jobb? A férjeddel, aki sosincs otthon, vagy más férjével, aki folyton veled tölti az idejét? Idősebb korosztály véleménye érdekel.

Figyelt kérdés
2019. márc. 6. 18:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
34%

A legidealisabb az lenne ha mindenki a sajat ferjevel lenne boldog-de azert orulok h van szeretom aki balanszban tart:-)


37/N

2019. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Azt a mondatot, hogy nem fogadom el mások véleményét, nem értem. El kellene fogadnom? Az ember felvet egy problémát, meghallgatja a többieket, minden hozzászólás előbbre visz egy kicsit, kivéve a rosszindulatú megjegyzések. Mivel annyiféle vélemény van, nem is lehet mindet elfogadni. A másik dolog, hogy az ember nem úgy megy bele egy kapcsolatba, hogy márpedig ezt a nős embert most elcsábítom. Megismeri, esetleg szimpatikusnak találja, beszélgetnek, támogatást, segítséget kap és ad, eszébe sem jut, hogy ebből akár kapcsolat is lehet. De aztán egyre több időt töltenek együtt és aztán az embert elsodorják az érzelmek mielőtt eljut a tudatáig, hogy ettől a férfitól távol kellene magát tartani, mert, ha belebonyolódik, nehéz lesz kimászni belőle. A szerelem csak a romantikus filmekben egy pillanat műve. Az életben időt kell tölteni a másikkal, hogy mély érzelmek alakuljanak ki. Ha pedig magányos egy párkapcsolatban (házasságban), akkor egyben esendő is, mert sokkal nyitottabb a külső "segítségre", még, ha csak annyi történik az elején, hogy a párja helyett valaki más meghallgatja. "Ne ítélj, hogy ne ítéltess!" ez egy bölcs gondolat. Senki nem tudatja előre, hogy évek múlva milyen döntést fog hozni.
2019. márc. 6. 23:47
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

"A szerelem csak a romantikus filmekben egy pillanat műve. Az életben időt kell tölteni a másikkal, hogy mély érzelmek alakuljanak ki."


Így igaz, ezért van egy olyan életfilozófiám, hogy nős férfiakkal nem töltök időt, ha pedig házas vagyok,akkor semmiféle férfiakkal nem töltök időt. Ezt hívják gerincességnek. Amúgy nem ítélkeztem, de pontosan tudom, negyven éves fejjel, egy válás után hogyan fogok dönteni később is.

Ősszel nagyon vonzódni kezdtem egy pasihoz, menet közben kiderült hogy nem független, azonnal jegeltem a kapcsolatot. Etikátlannak is érzetem és a férfi is nagyon vonzott, ezért ki kellett lépnem a helyzetből.

2019. márc. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

(Elsősorban megpróbálnám a férjemmel megoldani a gondokat, de tegyük fel, hogy nem megy semmiképpen..)

Elválnék, és olyan párt keresnék, akivel hasonlóak az elképzeléseink az együtt töltött idő mennyiségéről és milyenségéről.

2019. márc. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

én spec. azért érzem úgy, hogy nem fogadod el a másféle véleményt, mert amikor rákérdeztem, hogy amúgy mi van a másik feleséggel, akkor ki lettem nevezve túl fiatalnak és olyannak, aki nem érti a helyzetet.

mintha azt várnád, hogy mindenki, aki negyvenes, az megalkuvó legyen, és ez legyen a természetes. én csak akkor tudnék megalkudni, ha kicsi gyerekek miatt kéne együttmaradni. az hogy valakit ismerek régóta és megszoktam, hogy napi 5 percet beszélünk, meg mellettem horkol, az nekem kevés, akárhány éves vagyok.

2019. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Rockarc ***** válasza:
100%

A ferjed visselkedese olyan amilyen. Ettol szerintem meg nem vagy felhatalmazva, hogy megcsald. Fogod birni lelkileg? Mi lesz akkor, ha lebuksz? Az utana kovetkezo reszt is birni fogod? Onnantol nem csak a ferjed fog megvetni, hanem mindenki, aki tudomast szerez rola. Meg akar a sajat rokonaid is lepraskent fognak nezni rad. Szerintem nem erzed a sulyat a tettednek. Gyerekekrol meg szo sem esett, se nalatok, se a szomszednal. Azoknak is meg lesz a velemenyuk, szar dolog lehet a szuleidben csalodni.


Ha nem tudod a ferjeddel erzekeltetni a sulyat es tisztazni a problemat, akkor valj el. Es keruld a hazas ferfiakat. En ennyit tudok javasolni. Vitatkozni nem szeretnek, a korulmenyek sosem szamitanak es nem is mentenek fel. Felnott ember vagy, donthetsz igy is, ugy is. Vallald a tetteid kovetkezmenyeit. Meg egy tini gyerektol is ezt varjuk el.


42F

2019. márc. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

"Szerintetek kivel jobb? A férjeddel, aki sosincs otthon, vagy más férjével, aki folyton veled tölti az idejét?"

Őszintén? Ha csak ez a két opció van, akkor milliószor jobb egyedül.

2019. márc. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Az utolsó válasz tetszett. Ez igazán megfontolandó. :) A többi tisztességes és gerinces válaszadónak pedig néhány információ, hogy tájékozottak legyenek és tanulják végre meg, ne ítéljenek elsőre. Gerincességből pedig különösen ne oktassanak senkit, amikor fogalmunk nincs a körülményekről. A férjem motoros. Amióta ismerem motorozik, így fogadtam el, így éltünk évekig, tavasz elejétől ősz végéig a motoron kucorogtam mögötte. Mindig féltem, nem is szerettem igazán (az utasnak nem annyira élvezetes), de mentem vele, mert ő így akarta. Aztán egy előzés során történt valami, amire nem számítottunk. Hogy ki volt a hibás, utólag mindegy is. Amikor felépült, első dolga volt, hogy visszaüljön a motorjára, de én soha többé nem mertem. Ezzel különváltak útjaink, amikor teheti, felpattan a motorra és elmegy egyedül. Elcsatangol minden nap, sokszor egész hétvégén nem látom. Én pedig otthon maradok, egyedül. A nős férfi felesége betegségből kifolyólag 150kg-ra hízott. Már annyira kövér, hogy nem fér fel sem buszra, sem repülőre. Nem is nagyon tud aktívan mozogni, mert kettőt lép és elfárad. Igazából ki sem nagyon lép a lakásból. A férfi fitt, sportos, mozgékony. Legyen otthon egész nap, hogy mindig az asszony szolgálatára álljon? Vagy hagyja el? Ez utóbbit nem teheti, évtizedek óta együtt vannak, ki kell tartania mellette (jóban, rosszban). Ha ilyen állapotban hagyná ott, a nő talán meg sem élné a holnapot. De azt senki nem kívánhatja, hogy a férj is örökre begubózzon a lakásba és soha ki se mozduljon csak azért, mert az asszony nem képes rá. Ha erre tud valaki megoldást, hallgatom.
2019. márc. 8. 13:23
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, a motoros történet min változtat. Nem maradnék a férjemmel, ha nincsenek gyerekek. Az meg, hogy kivel vagy, a peches szomszéddal, vagy mással, már inkább részletkérdés. Én speciel nem tűrnék szeretői szerepet, akárhány kilós a feleség. Nem csak ez a választásod van, és a szomszédodnak se csak ez az egy. A feleségnek is valahol viselnie kell a kövrtkezményeit, ha ennyire extrém veszélyesen szeret élni. Felnőtt ember.
2019. márc. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Rockarc ***** válasza:

Nem kedves Kerdezo. Eloszor is tanacsot kertel, kaptal is eleget. Masodszor nem tul okosan a szemunkre veted azokat, amiket "elfelejtettel" megosztani. Harmadszor, meg irtam is, hogy a korulmenyek nem mentenek fel titeket a megcsalas belyege alol.


Lehet, hogy a ferjed veszelyes eletet el. Az is lehet, hogy a szomszed asszony atment zsirfokaba. Ezek a tenyek vajon feljogositanak teged a megcsalasra? Hat nem. Jatszhatod itt a szabad felfogasu not, ez egy gerinctelen dolog marad akkor is. Nem veletlenul sunnyogsz meg titkolozol. Te is tudod, hogy ez bun, csak nem koztorvenyes, hanem erkolcsi. Kettonk kozul nem en vagyok az, aki nem meri vallalni a tettei kovetkezmenyeit.


Szivesen!


42F

2019. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!