Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kivel jobb? A férjeddel, aki sosincs otthon, vagy más férjével, aki folyton veled tölti az idejét? Idősebb korosztály véleménye érdekel.

Figyelt kérdés
2019. márc. 6. 18:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, egyetlen dolog jogosítana fel arra, hogy a szomszéd pasival kefélj: ha mindkettőtök partnere beleegyezik és nem kell titkolózni, meg hazudozni. De az nem megcsalás, hanem nyílt kapcsolat.
2019. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok akkora erkölcscsősz, mint a többiek, szerintem bizonyos helyzetekben a "legkisebb rossz" megoldás a megcsalás, pl ha kicsi gyerekeid vannak, de a férjed le se xar. És amit mondtam, nem is a férjed tekintetbevételével mondtam, mert aki elhanyagol, szerintem annak nem tartozol semmivel. Én főleg a saját jól felfogott érdekemből kiindulva nem tűrnék ilyen helyzetet, de legalábbis nem hosszú távon. Nem hangzott el, hogy vannak-e gyerekeid, de ha nincsenek, én a leírtak alapján nem értem, hogy miért kell ilyen életre berendezkedni.
2019. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Érdekesek reakciók. Milyen szerencse, hogy nem vagyunk egyformák. :) Ha "rokarc" nem írja alá, hogy F, akkor is átjött volna, hogy a vélemény férfitől való. A párom anno sok motorostalálkozóra járt. Volt, hogy mentem vele, volt, hogy nem. Ott aztán csajozott, ahogy nem szégyellt. Ezt onnan tudom, hogy volt olyan vidéki kislány, aki a hétvége alatt annyira belehabarodott a páromba, hogy feljött Budapestre és addig keresgélte őt név szerint az utcánkban (Serloc Holmes!!!) , míg rámtalált. Nem rám számított, ezért nagy meglepi volt mindkettőnk részéről, ő nem tudta, hogy nős, én nem tudtam, hogy becsajozott. Nem mesélem el a családi perpatvart, de lehet, ott tört el bennem valami. Viszont, ha én rá mertem nézni az utcán egy férfira, az már majdhogynem válóoknak számított részéről. Nem egy mércén mérnek bennünket a férfiak saját magukkal. Ha a pasi félrelép, az csak egy botlás (hiszen a tesztoszteron tombolása ellen nincs mit tenni), de, ha egy nő félrelép, akkor még az ég is leszakad. Utolsó, véleményem szerint nagyon intelligens hozzászóló javaslatát köszöm, megfontolom.
2019. márc. 9. 13:46
 24/28 anonim ***** válasza:
És neked nem az jutott eszedbe, hogy elválsz tőle hanem hogy visszacsald? Akkor ugyanakkora görény vagy.
2019. márc. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Így igaz, épp akkora görény vagyok, mint amilyen Te leszel hasonló, vagy még sokkal durvább helyzetekben amit már érzel is, mert az ideggörcsöd elindult a gyomrodba. Ilyenkor az egyetemi vizsgáid is elég pocsékul szoktak sikerülni, ezért hisztéria helyett kívánok lassú, de élménydús eutanáziát.
2019. márc. 10. 22:43
 26/28 A kérdező kommentje:
Na ezért nem szabad félálomban válaszolni ilyen kulturált, intelligens és igen jóindulatú delikvenseknek.
2019. márc. 10. 23:09
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
Miért, gyomorgörcsöt kaptál? Nekem nincs ilyesmim, igaz, én negyven év alatt egyszer sem csaltam és ez után sem fogok. Bocsáss meg az erős megfogalmazásért, de magad is beláthatod, hogy egy gerinctelen, hazug életmódot folytatsz. Nekem ettől lenne gyomorgörcsöm, de hát nekem magammal szemben vannak erkölcsi elvárásaim.
2019. márc. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Legyenek is pl. a fejeden egy kocka doboz, arról messziről látszik a magaddal szembeni elvárás, így egyetlen pasi sincs, akinek kedve volna megkörnyékezni Téged. Így nagyon könnyű hűségesnek maradni! De elárulom, a legtöbb ember nem mászkál dobozzal a fején, sőt kinéz a szemén is, ha lát valami szépet (nem pedig kockadobozt erényövben), bizony beindulnak a hormonjai rendesen. A mázlistának! :)
2019. márc. 16. 23:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!