Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor már tudod hogy szakítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor már tudod hogy szakítani akarsz a másikkal, még hívjod-e úgy, hogy szerelmem?

Figyelt kérdés

2019. márc. 7. 09:01
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ha már unod mint a szrt, és már alig kommunikálsz vele
2019. márc. 7. 09:03
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem,semmi értelme.
2019. márc. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És ha valaki már dobni akar, hogy csúszhat ilyen ki a száján? :D
2019. márc. 7. 09:15
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán mondhat ilyet.Azért,mert még nem határozta el magát,ezért vetít.
2019. márc. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Megszokásból megtörténhet, hogy akaratlanul kicsusszan, holott már nem szerelmes.
2019. márc. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ezek szerint már túl régóta Ankarában van a srác :D.
2019. márc. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
A szeretlek manapság elég elcsépelt egy szó, és nagyon sokaknál szerintem elveszti az értékét, annyit mondják a másiknak. Én mindig is úgy voltam vele, hogy inkább éreztetni/érezni szeretem. Nekem mondhatja bárki hogy szeret, ha én nem érzem úgy akkor tök mindegy. Ahogy említették előttem is megszokásból mondhatja, ha tudod, hogy el akar hagyni szerintem ne pörögj ezen.
2019. márc. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Akkor se hívom így, ha tudomásom és szándékaim szerint együtt öregszünk meg. :D

(Ha szakítani akarnék, akkor meg szakítanék, nem becézgetnék.)

2019. márc. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Volt már egy körünk 2 és fél hónapig, akkor is dobott, de nagyon bizonytalanul, mindig a bébim leszel stb stb, tudni lehetett hogy újra kezdődik. Ehy hónap múlva megköszöntöttem a szülinapján, újra akarta kezdeni, mert nagyon hiányoztam. Újabb 2 hónap után megint ellaposodott, és tegnap ejtett, de már határozotzan és jó bunkó módon. De azért egy hete még úgy hívott hogy szerelmem. :D :D
2019. márc. 7. 09:44
 10/15 anonim ***** válasza:
Felesleges ilyen emberekkel foglalkozni. Valószínűkeg te voltál aznap az ötödik, akit ezzel hülyített.
2019. márc. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!