Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor is kértek aktuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is kértek aktuális szűréseredményt a másiktól, ha óvszerrel védekeztek?

Figyelt kérdés
Tehát már a kapcsolat legeslegelején, az első alkalommal, vagy csak idővel, mielőtt más védekezési módra készültök áttérni?
2019. márc. 7. 10:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha van nyalifali, igen. De mondjuk már a csókolózás is necces, ha seb van a száján pl.
2019. márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Az óvszer se véd mindentől, szóval nem attól tenném függővé, hogy óvszer vagy nem óvszer.

Mondjuk nálam nem így működik, hogy elkérem a papírt, mint valami hatóság, egyszerűen csak természetesnek tartom, hogy normális felnőtt ember néha elmegy szűrésre. (Még akkor is, ha semmi "olyan" kalandja nem volt, több betegséget el lehet kapni nem szexuális úton is.) Kapcsolatot meg úgyis több idő alatt alakítok ki, mint az a bizonyos "néha", szóval az ismerkedős szakasz alatt úgyis eljut az illető szűrésre, már ha igényes. Ha nem az, akkor amúgy se jutunk el az ágyig.

2019. márc. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Persze, én már akkor is kérem mikor odamegyek hozzá leszólítani. Ha nincs neki nem is erőlködöm tovább...
2019. márc. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Itt tényleg mindenki papírozik? Valahogy a való életben még egy ilyet sem hallottam...
2019. márc. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Igen, minden héten egy frissebbet.
2019. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fura.Sose kért még tőlem senki papìrt.De még csak a barâti körben sem mesélte senki hogy elküldték szűrésre.
2019. márc. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%
Magát igényesnek és szexuálisan is felelős ember min. félevente megy szűrésre,főleg akkor, ha váltogatja a parnereit. Komoly kapcsolatban, ahol kvázii természetes a hűség, elég az elején.
2019. márc. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
51%
#7: Köszönöm, hogy eljött az a pillanat, amikor az ország legszínvonalasabb oldalán megtudhattam, hogy nem vagyok se igényes, se szexuálisan felelős. Holnap köremail-ben közlöm is az ismerőseimmel.
2019. márc. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
22%
8# Nem vagy ezzel egyedül.Jelen
2019. márc. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
52%
#9: Kezdem úgy érezni, hogyha nem felelünk meg a gyk-s közösség fősodrú egyetértésének, akkor vagyunk normálisak.
2019. márc. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!