Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor is kértek aktuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is kértek aktuális szűréseredményt a másiktól, ha óvszerrel védekeztek?

Figyelt kérdés
Tehát már a kapcsolat legeslegelején, az első alkalommal, vagy csak idővel, mielőtt más védekezési módra készültök áttérni?
2019. márc. 7. 10:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
54%

Egy ilyen egyszerű kérdés is milyen jól bemutatja, hogy Magyarországon kétféle vélemény létezik: az "enyém" és a "hülyeség".

Aki rendszeresen jár vizsgálatokra, szűrésekre, az a másik oldalt igénytelennek nevezi, aki pedig nem ítéli a rendszer vizsgálatokat fontosnak, az a másik oldalt paranoidnak nevezi.

Az egyébként elképzelhetetlen, hogy más embereknek más szempontok a fontosak, anélkül, hogy ő igénytelen, paranoid, vagy hülye legyen?


Hogy a kérdésre is válaszoljak: én még sosem kértem senkitől szűréseredményt, és még tőlem sem kértek.

2019. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#21

Maximálisan egyetértek azzal, amit írsz, KIVÉVE, ha fertőző betegségekről van szó.

Tök toleráns ember vagyok, aki hisz benne, hogy véleményből nem csak "jó" és "rossz" létezik, de a szememben az, hogy megfertőzök-e másokat valamivel, az nem vélemény, hanem tényállás, ami ellen kutya kötelességem lenne tenni, mert nincs jogom mások egészségével játszani.

2019. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

Feltételezzük,hogy az "igényes" ember értelmes partnert keres magának,aki papír nélkül is tudja hogy egészséges vagy sem,és meg lehet beszélni. Nem fekszünk össze suttyókkal,aki ha kérdezed letagadja vagy nem tudja.


Ismerkedtek,rákérdezel,megmondja,az alapján mérlegeled hogy lesz-e szex vagy sem. Hüvelygombára felesleges bárkit is szűrni,ugyanis nem csak szextől lehet elkapni és pár hét alatt elmúlik. Kb. minden második ember pozitív lenne rá életében legalább egyszer. Pl. leszűreted magad meg a pasit. Tiszta. Összejösztök,szexelgettek. Egyszer csak gombás leszel. Ráfogod a pasira hogy biztos megcsalt. Pedig lehet stressztől,műszálas bugyitól és kb. akármitől. Semmivel nem vagy előrébb a papírral.


AIDS meg HIV pozitív emberrel meg alapból nem szexelünk. De azok valahogy nem a "nők zsánere" kategóriában szoktak lenni,hanem a lecsúszott drogosok között. (kivétel ha az anyja volt az és onnan fertőzött,de akkor arról tudna és kérdésre elmondaná ha értelmes)

2019. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
48%
Nem hallottam még ilyenről hogy valaki ennyire komolyan venné ezt, de végignézve a felhozatalt ez egyre fontosabb lenne nálunk is. Sok a bevándorló, más országokból érkező fiatal, akik egyik héten ezzel a másik héten azzal fekszenek össze és így nagy a kockázat.
2019. márc. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen természetes, hogy mielőtt lefekszem egy új partnerrel én is és ő is elmegy szűrésre. Manapság kifejezetten igaz, hogy nagyon durva nemi betegségeket lehet összeszedni, mivel mindenki nagyon szabad nemi életet él. Ismerősi körben lettek már nemi betegek és eléggé nehezen jöttek ki belőle (ráadásul úgy, hogy aki átadta nem is tudott róla), szerintem kiemelten fontos az elővigyázatosság manapság.
2019. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!