Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor is kértek aktuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is kértek aktuális szűréseredményt a másiktól, ha óvszerrel védekeztek?

Figyelt kérdés
Tehát már a kapcsolat legeslegelején, az első alkalommal, vagy csak idővel, mielőtt más védekezési módra készültök áttérni?
2019. márc. 7. 10:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
54%

#7

#8


Őszinte kíváncsiságból kérdezem: nektek komolyan jó lenne betegnek lenni, vagy mi? :D Szerintem teljesen alap időnként egy szűrés, és most tegyük félre a nemibetegségeket, úgy általánosan, bármire... Nekem tök alap, és az igényességhez abszolúte hozzátartozik, hogy néha foglalkozok vele, hogy nem vagyok-e fertőző beteg, daganatos, cukros, akármi. Amit lehet, azt meg megelőzöm. Akiknek erre nincs igénye, azok pozitívnak tartják, ha egy betegség olyan későn derül ki, mire már összefertőzött másokat és/vagy már gyógyíthatatlan? Nem értem egyszerűen, szvsz nincs értelmes ellenérv a szűrővizsgálatok ellen...

2019. márc. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
36%
Hát nem tudom. A férjemtől sose kértem mikor még ismerkedtünk,utána se. Bíztam abban hogy nem dugta semmi ótvaros ri_bibe,volt annyi ízlése. Én tudom magamról,hogy nem szexeltem össze vissza soha. Nekem elég cikin hat hogy valakik ismerkednek,és a csaj azonnal papírt akar,mintha feltételezné hogy egy koszos összevissza dugó nemibeteg vagy,aki addig hozzá se érhet kb.
2019. márc. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%
Ez szerintem azoknál kell akik "kétes" életet élnek. Pl. minden szombaton végigdugnak/végig dugja őket egy diszkónyi ember és meg sem tudják számolni hány egyéjszakásuk volt. Nem kell fűvel fával dugni,csak komoly kapcsolatban ahol a másik sem egy ribi/hímringyó (ismerkedésnél kiderül,és ha az,akkor el se jut odaáig a dolog hogy szex lenne) és nem kell papír.
2019. márc. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
27%

#11: A betegségek többségének van tünete. Gyakorlatilag nagyobb az esélyem a buszon random elkapni valamit, mint egyéjszakás közben. A sztorihoz még hozzátartozik az is, hogy olyannal szexelek, akit ismerek. Előtte beszélgetünk, nem akadok ki, ha szexelt másokkal vagy ilyesmi, szóval nincs probléma belőle.

Ha tényleg szűrést akarsz, akkor gyakorlatilag 1 évente TELJES kivizsgálásra kellene menned, ami minimum egy hét lenne. Már, ha összetudod hozni a röntgeneket és egyéb vizsgálatokat. Személy szerint 1-2 évente lát orvos. Szemüveges vagyok, szoktam nézetni. Van egy gyulladásos betegségem, ami szintén előjön. Plusz becsúszik néha nátha vagy ilyesmi, amire ugye kell a táppénzes papír. Mivel van a családban kórházi ismerős, így ilyenkor mindig tolnak egy teljes vérképet. Másrészt, a gyulladásos betegségem okára több év alatt nem jöttek rá, többszöri góckutatás után sem... :D

2019. márc. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nekem nem nemi,de szájherpeszem van. Néha kijön,mondjuk 3havonta. Az ismerkedős időszakban közöltem hogy ilyenem van,ő közölte hogy leszarja és kb. ennyi.
2019. márc. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem feltétlenül kell se ótvaros ri....bikbe dugni, se fűvel-fával lefeküdni, kétes életet élni, ismeretlenekkel lefeküdni ahhoz, hogy valaki elkapjon valamit. :) Ott a legblődebb betegség a világon, a hüvelygomba, konkrétan attól fertőzött/fertőző lehet valaki, hogy stresszes életet él. Csak egy példa.


#14

Sok betegségnek mire tünete lesz, addigra már visszafordíthatatlan.


Mindegy, ez nekem nagyon bizarr, hogy sokan ennyire tojnak a saját és mások egészségére. Kicsit oltásellenes-szagú a dolog.

2019. márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy szűzként kéne-e mennem évente, szerintem ha tünetem van, de itt már megkaptam, hogy lehetek olyan fertőzött tudtom nélkül, mint egy ótvar qrva.
2019. márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

#16: Így van, sok betegségnek nincs tünete. És sok betegséget egy mezei kivizsgálás ki sem mutat... Bizonyos szűrések a gyakori betegségekre nem véletlenül ajánlottak. Azok többségét egy egyszerű vizsgálat nem mutatja ki.

Azért ne hozzuk egy szintre az oltásellenességet a folyamatos paranoiával.

2019. márc. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

#18

A paranoiát se hozzuk egy szintre azzal, hogy valaki jár orvoshoz, szűrővizsgálatokra. :)

2019. márc. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
#19: Szerintem se. Látod, egyik szélsőség sem jó! :D
2019. márc. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!