Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többhónapos ismerkedés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többhónapos ismerkedés után megint nem kellettem egy nőnek, aki nekem viszont megtetszett. Szeretnék magamon változtatni, de mind azt mondja, h nincs velem semmi gond, így hogy változzak? 25f

Figyelt kérdés
teljesen el vagyok keseredve.. 5 hónapig ismerkedtünk október óta, de nemet mondott a hölgy.. nem szeretne tőlem semmit.. miközben nekem meg pont megtetszett.. csakhogy ez már a sokadik eset.. változtatni akarok magamon, h legközelebb ne utasítsanak vissza, de kiinduló pontom sincsen, h miben fejlődjek.. 25 évesen gáznak tartom, h még sose volt barátnőm.. aki a környezetemben él mind azt mondja, h nincs velem gond.. de csak van valami, ha 25 évesen sem voltam képes összeszedni soha egy barátnőt se.. összeomlottam, egyetlen társam ma este egy üveg vodka.. (nem vagyok alkoholista.. de most kell..)
2019. márc. 7. 19:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
5 honap alatt fizikailag mikor es meddig jutottatok?
2019. márc. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!