Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapos kapcsolatban szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapos kapcsolatban szoktak születésnapot ünnepelni?

Figyelt kérdés

2019. márc. 8. 09:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Általában a névnap az, amiről inkább megfeledkezünk, és sokan nem is tartják, de a születésnapot egy párkapcsolatban illik köszönteni.


Én már csak azért is tulajdonítanék ennek jelentőséget mert lehet,hogy ez a figyelmetlenség- mert az-, nem kizárólag a születésnapra terjed ki.


Ne haragudjatok meg férfiak, kivételek vannak, de a nők általában jobban figyelnek ilyenre, meglepő ha annak ellenére,hogy a kérdező köszöntötte, Ő elfelejtette.

De ne törjünk a feje fölött pálcát, fontos az ok miért történt így.

2019. márc. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
elfelejtette.. ennyi.
2019. márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Ma van a szülinapod? Együtt ébredtetek? Mikor találkoztok?
2019. márc. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
ja tényleg... boldog születésnapot ;) ! ez lemaradt :D
2019. márc. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Nem lakunk együtt, de gyakran találkozunk. Biztosan elfelejtette, vagy náluk tényleg nem szokás... igazából erről még nem beszéltünk. Igazából csak annyiban "érdekes", hogy az élet más területein tökéletes az összhang. Tudom hogy "gáz", meg tényleg felnőtt korban nem is érdekes annyira, de nekem picit rosszul esett. Mindegy, nem foglalkozom vele. :) Fel sem hozom, mert igazából értelme sincs, csak kínos lenne mindenkinek. Köszi a válaszokat.
2019. márc. 8. 11:50
 16/24 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak meg akar lepni valamivel :)

Tavaly én is úgy tettem, mintha elfelejtettem volna, egész nap nem köszöntöttem fel, meg semmi olyat nem mondtam, munkából is hamarabb leléptem, mert "orvoshoz kell mennem". Közben meg egy tök jó meglepetés bulit szerveztem neki :))

Igaz akkor mi már majdnem egy éve együtt voltunk...


Na mindegy, szóval lehet, hogy direkt csinálja, még csak a fele nap telt el :)

2019. márc. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is időbe telt megjegyezni a párom szülinapját(sőt a mai napig elbizonytalanodok, hogy jól emlékszem-e rá, pedig igen), szóval ne parázz :)
2019. márc. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Még nincs vége a napnak. Az én párom szokása, hogy reggel úgy csinál, mintha elfelejtette volna, tehát szóba se kerül, de délutánra mire haza érek :torta, rágcsálnivaló, üdítő /pezsgő az asztalon. Sőt, névnapomra az ágyba, a párnám alá rejtett egy apróságot, pedig a Hálóba csak este, aludni megyek be (gondolatod, én is csalódott voltam, aztán mégis meglepett :) .
2019. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
54%

"Fel sem hozom, mert igazából értelme sincs, csak kínos lenne mindenkinek."

Ezaz, nehogy még a végén őszintén meg tudjátok beszélni, ha valami nem kerek!! Szokj rá már az elején, hogy magadba fojtod a bajaid, és nem mondod el neki, így lesz biztos tuti a kapcsolat!! :)))

2019. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

19-es, félreérted. Számára lenne kínos, hogy elfelejtette. Nekem pedig azért, mert szóltam...

Jól esett volna, de túlteszem rajta magam. Elvégre felnőttek vagyunk.

2019. márc. 8. 16:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!